Sayfa 17/48 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 129 - 136 arası.

Konu: GOODY - Goodyear

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben memnunum...beraber olalı daha 3 ay bile olmadı...ben 3 yıl vadeli alıyorum...
    22 maliyetle ben de de var. Ama seçim öncesi vadeli'den gelecek param var. Goody için ilave alım yaparım diyemiyorum. Mesela Alarko da var 94 ile yeni maliyetlendiğim,Mart sonu bu seviyelerde kalırsa ilave alım yapabilirim.
    Sizin ilave alım yapma planınız var mı ft-2 hocam?

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    22 maliyetle ben de de var. Ama seçim öncesi vadeli'den gelecek param var. Goody için ilave alım yaparım diyemiyorum. Mesela Alarko da var 94 ile yeni maliyetlendiğim,Mart sonu bu seviyelerde kalırsa ilave alım yapabilirim.
    Sizin ilave alım yapma planınız var mı ft-2 hocam?

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    --alınabilecek fazla hisse yok...en ucuzu da bu...beklentisi de var...yeniden yapılandırmadan bir miktar fayda gördüğünde kopar gider...

--burada mal verildiğini sanmıyorum..fiktif işlemler ile düşüyor--düşürülüyor...

--ayrıca hissede parasız gün içi açığa alıp veren de çok sanırım....o nedenle dengesiz bir hisse....

--düşen trendde açığa almak intihar etmek demektir...zaten kuvvetli bir alıcı yok.. spek, kolay para kazandırır mı?

--piyasa değerimiz 5.13 milyar...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --alınabilecek fazla hisse yok...en ucuzu da bu...beklentisi de var...yeniden yapılandırmadan bir miktar fayda gördüğünde kopar gider...

--burada mal verildiğini sanmıyorum..fiktif işlemler ile düşüyor--düşürülüyor...
    Ft2 hocam bende buna abanıyorum bide Vestel var onu da satamıyorum Goodyear gibi ucuz diyemez miyiz Vestel için?

zorlu gurubuna hiç bulaşmadım...zamanında Vestel de bir operasyon çekmiş olduklarını biliyorum...o nedenle uzak durdum..

--VAY BE...170 MİLYON DOLAR PİYASA DEĞERİNE DÜŞTÜK...fabrikayı bugün kurmaya kalksanız...en az 500 milyon dolar...

750 milyon dolar ciro 170 milyon dolar piyasa değeri...bu verenler ya sayı saymayı bilmiyor ya da ???

piyasa değerimiz 6 çeyreklik FAVÖK...
    Son düzenleme : ft-2; 22-12-2023 saat: 16:10.

--piyasa değeri 4.98 milyara düştü..

Sayfa 17/48 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •