Sayfa 14/48 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 382 madde; 105 - 112 arası.

Konu: GOODY - Goodyear

Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    Bb olan doviz acigi yuzunden herhalde.doviz aciginin onceden sanki siz cok onemli olmadigini vurgulamistiniz ustat tekrar deginir misin doviz acigi konusuna zira nerede nezaman yazdiginizi hatirlayamadim.%12 yi nasil bekliyorsunuz once -2 sonra tavan mi
    --espiri olsun diye yazdım...buraya kadar indirenler ikili dip yapmaya çalışırlar diye düşünüyorum, endeks eksiye geçerse affetmezler, nasıl olsa engel olacak birileri yok...

2. Severiz ikili dip

Bb olan doviz acigi yuzunden herhalde.doviz aciginin onceden sanki siz cok onemli olmadigini vurgulamistiniz ustat tekrar deginir misin doviz acigi konusuna zira nerede nezaman yazdiginizi hatirlayamadim.%12 yi nasil bekliyorsunuz once -2 sonra tavan mi
    --şirketlerin notu, ulusal notu geçemediği için BB ..şirket ne kadar güçlü olursa olsun yabancı para cinsinden rating notu, ülke notunu geçemez...

Severiz ikili dip
    -şimdi baktım; ikili değil, üçlü dip olur...

5. Aynen 3 lü olsun güçlü olsun hocam .aman aşağısı olmasında ..

takaslarda, günlük, haftalık, aylık, 3 aylık ve 6 aylıkta

--iş, oyak, garanti ve info tümünde alıcı; city ve emeklilik fonları hepsinde satıcı, yatırım fonları 6 ayın toplamında alışta, diğerlerinde satıcı tarafta...

--takaslar bana umut veriyor...

https://tr.investing.com/equities/goodyear-tire

--ana şirket GT, -2 den +3.56 yapmış (dipten tepeye %5.5), en yüksekten kapatmış, endeks %1.4 gitmiş...

-darası başımıza diyelim

https://finance.yahoo.com/news/despi...135006714.html

ANA ŞİRKET İÇİN YAZILMIŞ, AMA BİZE DE UYAR...GERÇEK YABANCILAR BAKALIM NE ZAMAN UYANACAK? a

Sayfa 14/48 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •