Sayfa 3/34 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 265 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

1. TAV'ın 2023 yılında hizmet verdiği yolcu sayısı, 2022’nin %22, 2019’un ise %7 üstünde gerçekleşti.

KAP'a bildirilen Yatırımcı Bilgileri Raporuna göre, 2023'te hizmet verilen dış hat yolcu sayısı 2022’nin %25, 2019’un ise %13 üzerinde, Antalya 2023 dış hat yolcusu, 2019’un %2 üstünde gerçekleşti.

Rapora göre, Ajet Ankara ve SunExpress İzmir dış hat trafiğindeki büyümeye önemli katkı yaparken, Almatı 2023 yolcusu 2019’un %49 üzerinde gerçekleşti.

Almatı Havalimanı’nın ana gelir kaynağı olan dış hat uçuşları ise 2023 yılında 2019 seviyesinin %35 üstünde gerçekleşti.

Nazar değmesin diye yazmıyorum.. şiir gibi son zamanlardaki performansı.. tavşan 🐰 krall.. ytd

3. Topik sessiz kalınca iyi gidiyor sanki abi ben de yazmiyordum uzun süredir 😁

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Yeni başlık hayırlı olsun.
    Kanal ortası kesikli çizgi ve Mor trend 114 tl civarıdır.
    Kanal üst bandı ve Turuncu trend 167 tl civarıdır.

Endex in düşüşünden bu da etkilendi haliyle mor trendi kırıp neredeyse mavi trende kadar indi.
    Çabuk toparladı şuan mor trend ve kanal ortası kesikli çizgi üzerinde seyrediyor.
    Önceki yükseği olan 139 seviyesini geçerse ilk etapta üsteki siyah çizgi 153 - 154 aralığına ulaşması beklenir.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Endex in düşüşünden bu da etkilendi haliyle mor trendi kırıp neredeyse mavi trende kadar indi.
    Çabuk toparladı şuan mor trend ve kanal ortası kesikli çizgi üzerinde seyrediyor.
    Önceki yükseği olan 139 seviyesini geçerse ilk etapta üsteki siyah çizgi 153 - 154 aralığına ulaşması beklenir.
    Dandanakan Hc emeğine sağlık! Uzun zaman sonra zirve tazeledik! Şükür.. ytd

Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Topik sessiz kalınca iyi gidiyor sanki abi ben de yazmiyordum uzun süredir 😁
    Biz yazdık ya umarım gevşemez! 😊
    Sessiz ve derinden ilerledik! 🤣 ytd

Yeni zirveyi yapıp kalıcı olursan bir klip atarim uzun zaman sonra.. ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yeni zirveyi yapıp kalıcı olursan bir klip atarim uzun zaman sonra.. ytd
    Denemeler var ama Hatice ye değil neticeye bakicizzz. Ytd

Sayfa 3/34 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız