Sayfa 27/35 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
Arama sonucu : 275 madde; 209 - 216 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

1. 200 ü göstermedi Tahtacı
    175 i bu denemesinde geçecek 200 e dayanacak demiştik, 250-270 aralığından tekrar 210-220 lere gelebilir, asıl kavga bu aralıklarda olacak, 270 i geçmek kolay değil.
    Yazdıklarım kısacılar ve yerinde duramayanlara, bu hisse 600 tl ye gidecek ama 1 yıl ama 2 yıl

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    200 ü göstermedi Tahtacı
    175 i bu denemesinde geçecek 200 e dayanacak demiştik, 250-270 aralığından tekrar 210-220 lere gelebilir, asıl kavga bu aralıklarda olacak, 270 i geçmek kolay değil.
    Yazdıklarım kısacılar ve yerinde duramayanlara, bu hisse 600 tl ye gidecek ama 1 yıl ama 2 yıl
    Seer hc diğer havacilarin performansından mı esinlendin yoksa pandemi önceki pd sinden mı? Ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    100 ü geçerse benden bir yüz görümlüğünü hakeder dediydim. Tabi o süreç ve sonrası zor olsada tekrar 100 geri gördü. Aradan geçen zaman diliminde hiç 2 yüzlülük yapmadım. Bakalım o yapacak mı?
    Tavşan in dibisin.
    Yapsanda yapmasanda uyar.. ytd
    2 yüzlü tavşan 😊 bırak 200 ü de geçti. Yarım gün bile olsa seans bizim için çalışıyor, çabaliyor. Bayram tatili demeden, koşullar ne olursa olsun. Yeter ki sizin havaniz iyi olsun.. KRAL.. ytd

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1271330
    Tepe inşaat 4.78 e düşmüş oranı yeni satış yapmış dün.. ytd

Dünya tersine dönse vazgeçmem!
    Diyor Müslüm Baba..
    Dandanakan hc ya gelsin..
    https://youtu.be/4ogXMZPGJSw

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    2 yüzlü tavşan 😊 bırak 200 ü de geçti. Yarım gün bile olsa seans bizim için çalışıyor, çabaliyor. Bayram tatili demeden, koşullar ne olursa olsun. Yeter ki sizin havaniz iyi olsun.. KRAL.. ytd
    Havalar nasıl olursa olsun, sizin havaniz iyi olsun.
    Tavşan şampuanlari 😊🐰 reklamlardaki gibi olmuş.. ytd

Valla bana bugünleri gösterdin ya düşsen de çıksanda bana artık hiç farketmez. Bunca yıl sabır taşı olsa catlardi. İnandım ve o yolda yürüdüm, bekledim..
    Adam olsa bu kadar olur, Dibisin diye diye geldim buralara kadar.. ytd

Herkese öncelikle sağlık, huzur ve mutluluk dolu bayramlar diliyorum..

Bu bayram kaç kez bayram kutlattigi için, özellikle de tahtacı, ailesi ve sevdiklerinin ayrıca kutluyorum..

Sayfa 27/35 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •