Sayfa 9/34 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 265 madde; 65 - 72 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Tavşan 🐇 konusunda haklıyım dimi!
    Bazen derim adamın dibisin diye, tavşanın dibisin kral 👑 !!! Ytd

Tav yönetimi geçmiş zorlu zamanları başarılı bir şekilde yönettiğiniz için ayrıca tebrikler ve teşekkürler!
    Bende size inancım doğrultusunda sabırla bekledim, bekleyişim çok kolay olmasada inandım, paylaştığım her habere, her veriye ve doneye!
    Eyvallah!! Nice başarılı yıllara! Ytd

3. Nasılsınız dostlar, gidiş iyi galiba, 200 üzeri ufukta gözüküyor

4. Her ne kadar 40 gündür iyi performans gostersede diğer havacılık hisselerinin çok çok gerisinde kaldı.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Nasılsınız dostlar, gidiş iyi galiba, 200 üzeri ufukta gözüküyor
    Selamlar seer hojam seninde emeklerin çok fazlaydı burada. Ytd

Alıntı Originally Posted by masm32 Yazıyı Oku
    Her ne kadar 40 gündür iyi performans gostersede diğer havacılık hisselerinin çok çok gerisinde kaldı.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam geride kalması yavaş yavaş ilerlemesi kanımca iyi oldu. Birikim ve sabırla bekleyebilmek adına!
    Neden mi derseniz!
    Örnek 8 liradan hadi 12 liradan, hadi 20 liradan tombul kuşu almış olsaydınız 50 lirada hadi 100 lirada hadi diyelim 150 lirada inmiş olurdunuz. Bu pegi içinde geçerli. Genelde arkasından bakmislardir. Yavaş yavaş sindire sindire her zaman iyidir..
    evet hammallik yaptık bu doğrudur ama beklenildiği kadar hisse yükselirken durabilmek asıl konudur..
    Yanlış anlaşılmasın benim düşüncem böyle. Ytd

"dinleyin ulan develer,istanbul'da en buyuk benim. baba takiminin da haracini kestik bize posta koyacak kimse kalmadi. benim attigim dikisi kimse sokemez, o kadarrr" olan sahte kabadayi filmindeki dikis tutmaz sabri repligi.

https://youtube.com/shorts/W9WTh6vFs...ucmG_nm5fVFF_h
    Kaç kapandığının hiç önemi yok her türlü klibi hakediyor.. ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hisseyi çok fazla düşürürse tahtacı alıcı bulur artık sanırım. Bugün gapli açıp satacak ve alacak olanları görmek istediler gibime geliyor! Ytd
    Bilanço geldiğinde bunu dediydim, gerçi oncesindede pek salmamislardi! Sonrasında zaten malum. Zamanında hep söylüyordum, pandemi öncesi PD si 4 lerde idi yabancı oranı yüzde 95 lerde vs.
    düşerse veya baba bir duzeltmede kanımca alıcı bulur diye yineliyim.. ama yatırım tavsiyesi değildir elbette..

Sayfa 9/34 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •