Sayfa 16/34 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 265 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Ben üzüldüm açıkçası.. ytd

2. en kötü olasılık, belirsizlikten iyidir. Yıllardır sürüncemede iyi olmuş, iyi olmuş çekildiği. Ayrıca Afrikalılar zaten burada yeterince var 🙂

Belirsizlik yoktu aslında aynı şirketin iki istirakinin ihale katılımına, diğer ihaleye katılan şirket tarafından itiraz yapıldı. Sadece tav katılmış olsaydı sonuç böyle olmayacaktı belki de.
    2019 da 7 kusur milyona hizmet eden, sürekli sıkıntı olan, olay çıkan bir havalimanı belkide böylesi daha iyi oldu.. hakkımızda hayırlısı.. ytd

Nijerya dünyanın kalabalık şehirlerinden birisi nüfus 210 milyon üstü, lagos 15 milyon. Potansiyeli yüksek bir ülke. Lakin olmadı. Defteri kapadık.. ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Nijerya dünyanın kalabalık şehirlerinden birisi nüfus 210 milyon üstü, lagos 15 milyon. Potansiyeli yüksek bir ülke. Lakin olmadı. Defteri kapadık.. ytd
    Potansiyeli bizim ülke nüfusu ile kıyaslamak yeterli lagos İstanbul nüfusu kadar olmasada 210 milyon oldukça yüksek olması sirkülasyonun nasıl olacagini hayal ettirebiliyor.. Ytd

2019 da 7.6milyonun 3.6 si uluslararası uçuş diye bakarsak çok değil elbette.. ytd

7. Bu yüzden düşüyor demek tavşan üzüyor bizi ayağına çelme takıyorlar.

Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Bu yüzden düşüyor demek tavşan üzüyor bizi ayağına çelme takıyorlar.
    Hocam son bir yıldır bununla ilgili tüm makale haber vs okudum. Kendi adıma beklenilen bir durumdu. Büyük yatırımcilarda biliyordur bu durumu muhtemelen. Haber mı düşüşe denk geldi yoksa düşüş mu hsbere denk getirildi bilemem. Düzeltmeye bahane olmuş olur belki de! Ytd

Sayfa 16/34 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •