Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 79 madde; 9 - 16 arası.

Konu: öz hakiki hep destek tam destek

Ankaragücü başkanı reisin ilk milletvekilliğinde keçiörendeki evinin sahibi eski milletvekili ancak artık reiste koruyamqz bu adamı. Ankaragücü başkanı ve yerde tekme vuran 2 kişi derhal tutuklanmalı. Bu hafta hakemler maça çıkmamalı. Ankaragücüne en az 10 maç saha kapatma cezası ve puan silme cezası verilmeli.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Maçı bariz bi üstünlükle tamamladık.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ankaragücü başkanı reisin ilk milletvekilliğinde keçiörendeki evinin sahibi eski milletvekili ancak artık reiste koruyamqz bu adamı. Ankaragücü başkanı ve yerde tekme vuran 2 kişi derhal tutuklanmalı. Bu hafta hakemler maça çıkmamalı. Ankaragücüne en az 10 maç saha kapatma cezası ve puan silme cezası verilmeli.
    Başkanım bu ülkede adalet mi kaldı ki dediklerin olsun.
    Daha geçen yıl bu ligi bitirtmeyiz diyen fetö artığı "yerden timur" doğru düzgün ceza mı aldı.
    Şahsen benim çok beklentim yok

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Yok bu farklı
    Hakem fıfa hakemi
    Fifata saldırı sayılır bu
    Kimse örtemez kesinlikle tutukkanacaklardır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yenilmemek üzerine sahaya çıkan 2 takım
    Beş para etmez bi futbol
    Sonra dünya serbisi diye pazarla
    Sokayım böyle derrbiye

5. 90 dakikası 0-0 biten bir maçı izlediğimde, hayatımın 90 dakikası çalınmış hissediyorum.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yenilmemek üzerine sahaya çıkan 2 takım
    Beş para etmez bi futbol
    Sonra dünya serbisi diye pazarla
    Sokayım böyle derrbiye

Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    90 dakikası 0-0 biten bir maçı izlediğimde, hayatımın 90 dakikası çalınmış hissediyorum.
    helede futbolsuz pozyonsuz bitiyorsa
    kaleye tutan 2 takımın tek şutu var
    49 faul var oynama oynatma taktiği
    para verip gidene yazık
    dünya derbisi diye tanıtanlar belki utanmştır

ismail kartalın açıklamalarına bakınca liderliği korumak dışında bi amacının olmadığı anlaşılıyor

fred arabistanda oynarsa skor değişik olabilir

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •