Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
Arama sonucu : 79 madde; 73 - 79 arası.

Konu: öz hakiki hep destek tam destek

1. Bir çok renkdaş meselenin ciddiyetini anlamayıp detayda maç özelinde yorum yapıyor. Fenerbahçe adil olmayan futbol düzeninin, herkes için eşit rekabetin olduğu bir platforma dönmesi için uğraşıyor. Bunu sadece Fenerbahçe için değil, Türk Futbolu için istiyor. Ligimizin kalitesinin iyileşmesi için bu düzenin iyileşmesi şart..... Şampiyonluk mühim değil, mühim olan FENERBAHÇE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12
    Galatasarayın da en azından "ezeli rakibiz ama maçtan çekilen bir takıma karşı böyle bir galibiyetin anlamı yok" deyip çekilmesini bekledim.
    Onun yerine 17 yaşında çocuklara gol atıp kupayı aldıkları için sevindiler.

Çok ilginç, belki takım tutmadığım için ben algılayamıyorum ...

İsmailin kazan kaynadı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

https://www.instagram.com/reel/C51nm...ZjNTRpeHBqZw==

Durum bundan ibareten azından kendimizle dalga geçebiliyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kızlar olmasa şampiyonluk ne demek unutacağız. Bu nasıl bi rezilliktir. 10 senedir küçük emrah modunda geziyoruz. Boynumuz eğri kaldı.

6. İsmail den olmazdı zaten
    Daha öncede yazdım adamın b planı bile yok.
    Bu ülkede şampiyon olanlar Avrupa'da köy takımlarından 4 yiyor ama adamlardaki özgüven barca da yok
    Kendi çapında eğleniyorlar işte.
    Futbolda başarılı olacaksak Önce Ali Koç gidecek.

22101316G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Son dönemlerde ismailin maç sonrası açıklamaları çok sığ saçma sapan yorumlardan oluşuyor
    rakiplerde alay konusu oluyor
    bir döenm hıncal şenolun kıyafetine takmıştı
    şimdide ismailin konuşma tarzı ve söylediklerine takılıyor insanlar
    başarısızlıkla beraber bu alaya dönüşüyor
    kendine bir tane yaşam koçu tutmalı basın danışmanı olmalı açıklamaları önceden gözden geçirmeli

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •