Sayfa 17/30 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 239 madde; 129 - 136 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Alıcı da gelir İnşallah hocam.
    İnşallah hocam.

2.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Baskılayan citi an itibariyle 565k malı kalmış. Dün ve bugün sattıklarıyla elinde yaklaşık 150k kaldı. İnşallah bittiğinde yükseliş olur
    sürekli baskı kuran kurum bofa mıydı ?? ben onun elinde milyon lotlar olduğunu sanıyordum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sürekli baskı kuran kurum bofa mıydı ?? ben onun elinde milyon lotlar olduğunu sanıyordum...
    Uzun zamandır takasini takip ediyorum.Bofa citynin malını satıyordu.Citynin mali 4.5 milyon lot kaldığında bu lot yapı krediye geçmişti.Tahminim oraya virmanladı.ilk beş kurum hemen hemen ayni lotlarda kaldı.Bofa tahtayı haber eşliğinde sert yukarı süruyor sert aliyor fakat aşağı verirken lotlari azar azar satıyor ve yedirerek tahtayı surekli aşağıda tutuyor Evet tahtanın insicamini bozan bofa.Su an mali az kaldı .Bu mallarin citynin malları olma ihtimali yüksek .Top çeviren garanti iş vakıf Ziraat başrol oyuncusu bofa.(Sadece tahmindir yatırım tavsiyesi değildir)

4.  Alıntı Originally Posted by borspack Yazıyı Oku
    İnşallah hocam.
    Bizi duydular herhalde 44.64'e kadar çıktı.

5. Bu hisseye biri coin değil senet olduğunu soylemeli😁

6.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Bizi duydular herhalde 44.64'e kadar çıktı.
    😂😂 Galiba.....

7. Citinin 341k lotu kaldı.

8.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Citinin 341k lotu kaldı.
    Dün 176k sattı, yani 165k var aslında. Şu bir kaç günü minimum kayıpla atlatırsak tam süper olacak.

Sayfa 17/30 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •