Sayfa 2/27 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    kaç tavan gider bilinmez ama seans içinde ufak ufak takviye yaparım...
    Seans içi tavana kitlenmiş hisseden nasıl alım yapıyorsunuz ? Şeker yatırıma akşam seans biter bitmez ertesi günün tavanına yazdım 3 gün 1 adet gelmedi..Merak ettim doğrusu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    13 lot vermişler... hayırlısı...
    Al bendende o kadar,artık nasıl arzsa,çelik çomak gibi birşey,3 hesaptan ayrı,ayrı aldım,onlarda ayni,yani 52 lot eder

3.  Alıntı Originally Posted by nurika Yazıyı Oku
    Seans içi tavana kitlenmiş hisseden nasıl alım yapıyorsunuz ? Şeker yatırıma akşam seans biter bitmez ertesi günün tavanına yazdım 3 gün 1 adet gelmedi..Merak ettim doğrusu...
    Ben de sizin yaptığınızı yapmayı düşünüyorum... gelirse ne ala, gelmezse sağlık olsun diyeceğiz kardeş... borsada fırsatlar bitmez...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4. Haberde Şirket paylarının 13 ya da 14 Aralık 2023 tarihinde borsada işlem görmeye başlaması bekleniyor denmiş, bu konuda bir açıklama oldu mu, net bilgisi olan var mı ?

https://rotaborsa.com/mega-metal-meg...oogle_vignette

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler bilgilendirme için...

6.  Alıntı Originally Posted by nurika Yazıyı Oku
    Hocam seans bitip bir sonra ki gün için talep açılır açılmaz aracı kurum robotları otomatikman emir gönderiyor.

Artık ilk önce hangisi sıraya girerse, adamlar günde yüzde on kazanacak bunu üç beş seans düşün deli paralar.

O yüzden sen öyle manuel girerek sıraya girdiğinde anca tavan çözülmeye yakın yakalarsın.

Üzme kendini küçük yatırımcıya tavan serilerinden pek fazla ekmek çıkmaz.

7. Siz tavandan alım emri verin , alırsınız

Sayfa 2/27 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •