Sayfa 16/30 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 237 madde; 121 - 128 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Daha önceden bahsettiğin hisse el değiştirme süreci henüz tamamlanmadı sanırım hocam.
    hisseyi baskılayan kişilerin elindeki malları bitmeli...her ihtimale karşı kademeli alımlar uygun olacak düşüncesindeyim...ihracatçı bir şirkettir megmt...sektörü de sanayinin can damarı....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Freni patlamış kamyon mübarek. Nerden bulaştım bu hisseye.

3. zaman sıkışıyor. borsada ne alırsan gidecek zamana giriyoruz. pozitif ayrışma yaşayacağımızdan eminim

4.  Alıntı Originally Posted by Alper78 Yazıyı Oku
    Freni patlamış kamyon mübarek. Nerden bulaştım bu hisseye.
    kocaerde de 26 fiyatlarından bir yatırımcı size benzer sözler söylemişti...aradan iki üç ay geçmeden kocaer 70 i görmüştü....haziran ayına kadar beklemek gerek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. İnşallah ustam. Tez zamanda bu zarardan çıkıp kâra geçeriz inşallah.

6. Baskılayan citi an itibariyle 565k malı kalmış. Dün ve bugün sattıklarıyla elinde yaklaşık 150k kaldı. İnşallah bittiğinde yükseliş olur

7.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Baskılayan citi an itibariyle 565k malı kalmış. Dün ve bugün sattıklarıyla elinde yaklaşık 150k kaldı. İnşallah bittiğinde yükseliş olur
    Tahtaya alıcı gelmiyor.Ufak satışlarla sert düşüyor.560 bin lot pek ciddiye alınacak bir rakam değil.Hangi kurum olursa olsun 100-150 bin lotla tahtayı aşağı gönderebiliyor.Atesleyecek bir haber geldi iki defa daha önce ama onuda satis fırsatı gördüler.Ne olacak bu şekilde bilemiyorum.(Yatırım tavsiyesi değildir)

8.  Alıntı Originally Posted by borspack Yazıyı Oku
    Tahtaya alıcı gelmiyor.Ufak satışlarla sert düşüyor.560 bin lot pek ciddiye alınacak bir rakam değil.Hangi kurum olursa olsun 100-150 bin lotla tahtayı aşağı gönderebiliyor.Atesleyecek bir haber geldi iki defa daha önce ama onuda satis fırsatı gördüler.Ne olacak bu şekilde bilemiyorum.(Yatırım tavsiyesi değildir)
    Alıcı da gelir İnşallah hocam.

Sayfa 16/30 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •