Sayfa 12/27 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 89 - 96 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

çok oynak, güven kaybeder yatırımcıdan bu şekilde.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    +7den -5'e bu ne soyguncular
    ben de yakından izliyorum gerçekten de şu anda bazı kalitesiz kişilerin etkisinde...umuyorum ki gerçek ve kaliteli yatırımcılar bu hisseyi sahiplensin...telegramdaki sayfasını da takip ediyorum...yatırımcısının çoğu tavancı ,kısacı ve önemli bir kısmı da zararda bekleyen yatırımcı profilinde....bu profil değişmeli...önümüzdeki günlerde bu profilin değişeceğini düşünüyorum..megmt in ürettiği ürünlerin ve değişen olumlu konjöktörün farkına varacak kaliteli yatırımcıların gelmesini bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben de yakından izliyorum gerçekten de şu anda bazı kalitesiz kişilerin etkisinde...umuyorum ki gerçek ve kaliteli yatırımcılar bu hisseyi sahiplensin...telegramdaki sayfasını da takip ediyorum...yatırımcısının çoğu tavancı ,kısacı ve önemli bir kısmı da zararda bekleyen yatırımcı profilinde....bu profil değişmeli...önümüzdeki günlerde bu profilin değişeceğini düşünüyorum..megmt in ürettiği ürünlerin ve değişen olumlu konjöktörün farkına varacak kaliteli yatırımcıların gelmesini bekliyorum...
    Menzile varana kadar çok hırpalamaz umarım üstad
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Menzile varana kadar çok hırpalamaz umarım üstad
    umarım bu baskı biter....bakır endeksi de aylık olarak yukarı kesmek üzere olduğu söyleniyor...yukarı kestiğinde ralli yaşanması bekleniyor...bu yılın ortalarından itibaren avrupa ve amerika rezesyondan çıkmaya başlayacak....bu beklenti de rallinin olabileceğini bize işaret ediyor...yaptığım yorumlarda da geçmişte ereğli örneğini verdim...bu ralli de bu tür hisseler kat be kat çıkıyorlar...öyle %10-20 çıkmıyorlar...

en uygun alış yerleri benim gözümde birinci taksit 40-45 aralığıdır....ikinci taksit de her ihtimale karşılık 35-40 aralığıdır...bırakın şu anda hisseyi işgal etmiş cahiller satsınlar...vakti geldiğinde bunların hepsi de pişman olacak...bu hisse akıllı yatırımcıda toplanacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    umarım bu baskı biter....bakır endeksi de aylık olarak yukarı kesmek üzere olduğu söyleniyor...yukarı kestiğinde ralli yaşanması bekleniyor...bu yılın ortalarından itibaren avrupa ve amerika rezesyondan çıkmaya başlayacak....bu beklenti de rallinin olabileceğini bize işaret ediyor...yaptığım yorumlarda da geçmişte ereğli örneğini verdim...bu ralli de bu tür hisseler kat be kat çıkıyorlar...öyle %10-20 çıkmıyorlar...

en uygun alış yerleri benim gözümde birinci taksit 40-45 aralığıdır....ikinci taksit de her ihtimale karşılık 35-40 aralığıdır...bırakın şu anda hisseyi işgal etmiş cahiller satsınlar...vakti geldiğinde bunların hepsi de pişman olacak...bu hisse akıllı yatırımcıda toplanacak...
    enerji rallisi , yazılım rallisi bakalım bu se de endüstriyel emtia rallisi görecek miyiz?

Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    enerji rallisi , yazılım rallisi bakalım bu se de endüstriyel emtia rallisi görecek miyiz?
    öyle görünüyor dostum...megmt in avantajı rakiplerinden farklı süper ince bakır teli üretmesi bu ürünün günümüzün sektörlerine hitap etmesi ,ges enerjsinde kendi kendine yetebilecek olması,finansalarının giderek iyileşiyor olmasıdır...

piyasalar geleceği fiyatlar...mayıs haziran ayına kadar geleceği gören yatırımcılar çok önceden trenlerin en ön vagonlarında yerlerini çoktan almış olacaklar....biliyorsunuz yenilenebilir enerji rallisinde de yazılım rallisinde de en ön vagonlarda idik...her zaman diyorum en az önündeki 6 ayı göremeyen bir temel analizci temel analizci olamaz...ben bazen daha ileriye de gidiyorum...bir iki yıl ötesini görmeye çalışıyorum...

8. keko üstad siz alımlarınızı tamamladınız mı yoksa dediğiniz 35-40 aralıgına gelirse ekleme düşünüyor musunuz?

Sayfa 12/27 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •