Sayfa 14/27 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 105 - 112 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Keko Hocam agrotu nasıl buluyorsunuz tavan olmuş?
    o hisseyi tanımıyorum dostum...bir şey diyemeyeceğim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bir anlık tavana çektiler, biri mi topluyor acaba hisseyi

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tabi bu düşüncelerimizi bilgi ve tecrübelerimize göre söylüyoruz...borsada yanılma payımızın da olduğunu söylemek isterim...geçmişte başarı oranım %70 ti..son bir iki yılda bu oranım çok yükseldi...ama buna rağmen yine de tedbirli olmak gerekiyor...alışları zamana ve kademelere yaymakta fayda görüyorum...

söylediğim düşünceler de orta ve uzun vadelidir arkadaşlar...hisselerin elimde olup olmaması ile fikirlerim değişmez...ama her hissemde ben ve beni takip edenler kısmeti kadar kazanabiliyorlar...kimisi benden çok kazanıyor kimisi de daha az....
    hocam bi klasik dahagerçekleştir heralde pltur senden öğrenenler senden dahaucuza alma imkanı doğdu

4.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    hocam bi klasik dahagerçekleştir heralde pltur senden öğrenenler senden dahaucuza alma imkanı doğdu
    tüm aldığım hisselerimde durum böyle olmuştur...bu klasik hiç bozulmuyor...o yüzden de yatırımcı dostlarım her zaman rahat olsunlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by maozcan Yazıyı Oku
    Bir anlık tavana çektiler, biri mi topluyor acaba hisseyi
    Şimdi ise hisse +3 mal toplama değil mal dağıtma gibi geldi bana. Ama yine de beklemeye devam.

6.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Şimdi ise hisse +3 mal toplama değil mal dağıtma gibi geldi bana. Ama yine de beklemeye devam.
    Bence dip oluşumu çabası var...aşağı yukarı benim de ilk etapta beğendiğim 40-45 aralığı olan 42,50 yi dip edindi görünüyor...iki defadır buradan tepki veriyor...yavaş yavaş güçleniyor...

7.  Alıntı Originally Posted by maozcan Yazıyı Oku
    Bir anlık tavana çektiler, biri mi topluyor acaba hisseyi
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bence dip oluşumu çabası var...aşağı yukarı benim de ilk etapta beğendiğim 40-45 aralığı olan 42,50 yi dip edindi görünüyor...iki defadır buradan tepki veriyor...yavaş yavaş güçleniyor...
    İnşallah hocam hareketleri mide bulandırıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    İnşallah hocam hareketleri mide bulandırıyor.
    yeni arzlardan biridir..henüz tam anlamı ile oturmuş bir hisse değil..ama yavaş yavaş dip oluşumu gerçekleşiyor...hissenin temeline odaklanmak gerek...bir kaç ay içinde herkes bakır fiyatlarının çıkışından söz etmeye başlayacak...işte o vakitler bakır ile ilgili hisselere ilgi maximum olmaya başlayacak...biz bir kaç ay önceden hareket ediyoruz...trenin ilk vagonlarında olmak istiyoruz...

Sayfa 14/27 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •