Sayfa 15/27 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 113 - 120 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1. Bugün genel kurulu var

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tüm aldığım hisselerimde durum böyle olmuştur...bu klasik hiç bozulmuyor...o yüzden de yatırımcı dostlarım her zaman rahat olsunlar...
    Üstad öncekı hisselerde yaptığın gıbı megametali de benzerleriyle kıyas yapabilir misin

3.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Üstad öncekı hisselerde yaptığın gıbı megametali de benzerleriyle kıyas yapabilir misin
    Bu aralar ramazan..kafamız çok net değil..uygun gördüğüm bir vakitte bunu yaparım...ayrıca başka bilgiler de veririm
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu aralar ramazan..kafamız çok net değil..uygun gördüğüm bir vakitte bunu yaparım...ayrıca başka bilgiler de veririm
    Eyvallah usta 👍

5. Sanki kekonun üstüne oynuyorlar gibi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. yan kagıtların hepsi aynı şelale düşüş

ilk etapta bende öyle düşündüm

atatp kocaer brksn şimdi bunda

7. benim hisseler yan hisselerdir arkadaşlar...klasik bist 30 hisselerinden değiller...benim hisselerde risk de yüksek ,kazanma potansiyeli de yüksek...yeter ki türkiyede ve dünyada ciddi sıkıntılar olmasın...şu anda yan hisselerin çoğu baskı altında...vakti geldiğinde hisselerimin iyi iş çıkaracağına inanıyorum...su akar yolunu bulur...hisseler eninde sonunda temelinin gösterdiği yerlere çıkarlar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim hisseler yan hisselerdir arkadaşlar...klasik bist 30 hisselerinden değiller...benim hisselerde risk de yüksek ,kazanma potansiyeli de yüksek...yeter ki türkiyede ve dünyada ciddi sıkıntılar olmasın...şu anda yan hisselerin çoğu baskı altında...vakti geldiğinde hisselerimin iyi iş çıkaracağına inanıyorum...su akar yolunu bulur...hisseler eninde sonunda temelinin gösterdiği yerlere çıkarlar..
    Daha önceden bahsettiğin hisse el değiştirme süreci henüz tamamlanmadı sanırım hocam.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

Sayfa 15/27 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •