Sayfa 5/30 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 236 madde; 33 - 40 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1. Hayırdır kimse yazmamış kimse farketmemiş bakır cevherini böyle daha iyi 2 sene sonra görürler fiyatının nerelere doğru uçtuğunu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    iyi akşamlar
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

bu gün hisseye ciddi bir sermaye ile giriş yaptım...hisseyi beğendim...hikayesi güzeldir...2025 yılının ortalarına kadar enerjisinin %85 ini geslerden sağlayacak...böylece yeşil sanayi kuruluşu olacak....ihracat kanalları daha da güçlenir...son çeyrekte döviz pozisyonunu artıya çevirmiş...yatırımlarını katma değeri yüksek ürünlere kaydırmış...kaydırdığı sektör yenilenebilir enerji ,elektrikli otomobiller ve elektronik sanayiide sık kullanılan ve nadir bulunan ürünlerdir...

cirosnunun %50 sini ihracat yapıyor...özelikle de avrupaya...türkiyede sektöründe lider...önümüzdeki aylarda avrupada durgunluğun biteceğini düşündüğümüzde karlılığının da artacağını tahmin ediyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

arzdan gelen nakit şu anda öz sermayeyi artırmış...o nakit büyük bir ihtimalle kur korumalı mevduatta bekliyor...gelen nakiti kullandıkça finansalları da iyileşecektir...bu iyileşme beraberinde karlılığı da getirecektir....global konjöktür de ondan yana dönüyor...bakır fiyatları da yükselmeye başlayacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arzdan gelen nakit şu anda öz sermayeyi artırmış...o nakit büyük bir ihtimalle kur korumalı mevduatta bekliyor...gelen nakiti kullandıkça finansalları da iyileşecektir...bu iyileşme beraberinde karlılığı da getirecektir....global konjöktür de ondan yana dönüyor...bakır fiyatları da yükselmeye başlayacak...
    Usta sen nere ben ora sapına kadar sonuna kadar zararsa zarar Karsa kar ky dostun

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün hisseye ciddi bir sermaye ile giriş yaptım...hisseyi beğendim...hikayesi güzeldir...2025 yılının ortalarına kadar enerjisinin %85 ini geslerden sağlayacak...böylece yeşil sanayi kuruluşu olacak....ihracat kanalları daha da güçlenir...son çeyrekte döviz pozisyonunu artıya çevirmiş...yatırımlarını katma değeri yüksek ürünlere kaydırmış...kaydırdığı sektör yenilenebilir enerji ,elektrikli otomobiller ve elektronik sanayiide sık kullanılan ve nadir bulunan ürünlerdir...

cirosnunun %50 sini ihracat yapıyor...özelikle de avrupaya...türkiyede sektöründe lider...önümüzdeki aylarda avrupada durgunluğun biteceğini düşündüğümüzde karlılığının da artacağını tahmin ediyorum..
    Allah utandırmasın reis.

Yalnız girdiğin en yüksek sermayeli hisse bu olabilir keko, yanlış hatırlamıyorsam.

Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Yalnız girdiğin en yüksek sermayeli hisse bu olabilir keko, yanlış hatırlamıyorsam.
    kocaer daha yüksek sermayeli idi dostum...kocaerin ödenmiş sermayesi 657 milyon..mega metalin ise 265 milyon...mega metalin halka açıklığı 62,7 milyon...kocaer bile son 10 ayda benim ilk aldığım 17,50 fiyatından 70 leri gördü..yani tam 3-4 kat çıktı....

mega metal bence bakir bir hisse...70 tl lik zirvesine göre 40-45 tl aralıkları uygun alış yerleri olarak görüyorum..tabi baskı da çok fazla bunu inkar edemem...riskini dağıtmak isteyenler ikinci taksit alışlarını 35-40 aralıkları için bir kenara ayırabilirler...ben risk de alarak dün 43,70 civarlarından tek taksitte aldım gitti..artık nasipte ne olur bilemiyorum..

Sayfa 5/30 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •