Sayfa 22/27 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 216 madde; 169 - 176 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Giyu Yazıyı Oku
    Şirketin 2023 bilançosuna göre, 2026 yılı sonuna kadar dolar bazlı büyüme beklentileri satış gelirlerinde %35 ,favökte ise %50. Kar marjlarının da bu rakamlarda korunduğunu düşünürsek. Şirketin arkasında bir hikaye oluşması için yeterli mi?
    bu konuyu biraz daha irdelemek lazım..açıkçası net cevap vermek için benim de bu konuyu çalışmam lazım...ama ilk etapta bilgi ve tecrübelerim yeterlidir diyor...bunu zamanla piyasa bize gösterecektir..ama bu konuyu benim de bir daha çalışmam lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu konuyu biraz daha irdelemek lazım..açıkçası net cevap vermek için benim de bu konuyu çalışmam lazım...ama ilk etapta bilgi ve tecrübelerim yeterlidir diyor...bunu zamanla piyasa bize gösterecektir..ama bu konuyu benim de bir daha çalışmam lazım...
    Uygun zamanda bakarmısın usta ?

3.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Uygun zamanda bakarmısın usta ?
    ilk etapta ben hikaye var diye düşünüyorum zaten geçen haftalarda yüklü de alış yapmıştım ama bir ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda kalmış ve elimde sadece kocaer ve berkosan bırakmıştım...ama yine de biraz daha incelemek istiyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ilk etapta ben hikaye var diye düşünüyorum zaten geçen haftalarda yüklü de alış yapmıştım ama bir ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda kalmış ve elimde sadece kocaer ve berkosan bırakmıştım...ama yine de biraz daha incelemek istiyorum..
    usta megametal neden sert düşüşler sergiliyor

5.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    usta megametal neden sert düşüşler sergiliyor
    tahta daha dengelenmedi diye düşünüyorum...hissede kısacı ve panikçi daha çok ky var...yatırımcı profilinin değişmesi gerekiyor...bence bu yavaş yavaş gerçekleşiyor...tam anlamı ile değişim olduğunda olası emtiya rallisine en çok hazır olacak hisselerden biri olacağını düşünüyorum...

6. bakır fiyatları son 20 ayın en yüksek fiyatına ulaştı...9,300 dolarda geçmişte bir zirve dolayısı ile bir direnç vardı...bu gün baktığımızda fiyatın 9,385 dolara ulaştığını görüyoruz...buda bakır fiyatları için oldukça olumlu işaretlerdir...2025 yılında uzmanlar 12,000-15,000 aralıklarını bekliyor....

7. hissede kimseler kalmamış klasik ky sabır yok

8. hisse tavan oldu..hayırlı uğurlu olsun... 30 milyon dolar yatırım ile %50 kapasite artışı haberi de geldi...üretim 24,000 ton artacak ve 48,000 den 72,000 e çıkacak...tam da artacak talep ile zamanlama olarak uyuşuyor...şirket güzel karlar yapabilecek görünüyor...

Sayfa 22/27 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •