Sayfa 25/30 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
Arama sonucu : 236 madde; 193 - 200 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    sn kwon sizde varmı megmt buradan giriş yapılırmı sizce kısa vade gideri varmı
    bence bu soruya enguzel yanıtı keko vermış zaten,,,tekrar cevaba gerek yok...düşeni kırmış hısse ,hacımde guzel alıcılarda ısteklı başka ne olabılır kı...alana satana hayırlı olması dileği ile..250 mılyon usd cirodan bahsediyor şirket tek yatırımda,cıro=pd olduguna gore kedı bu ise ciğer nerede ciğer bu ise kedı nerede durumları oluşmuş..gerısı sabır ve kısmet işi...hayırlısı ,herkes için..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bence bu soruya enguzel yanıtı keko vermış zaten,,,tekrar cevaba gerek yok...düşeni kırmış hısse ,hacımde guzel alıcılarda ısteklı başka ne olabılır kı...alana satana hayırlı olması dileği ile..250 mılyon usd cirodan bahsediyor şirket tek yatırımda,cıro=pd olduguna gore kedı bu ise ciğer nerede ciğer bu ise kedı nerede durumları oluşmuş..gerısı sabır ve kısmet işi...hayırlısı ,herkes için..
    düşen kırıldıktan somnra retest egeri gelir mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    düşen kırıldıktan somnra retest egeri gelir mi ?
    Everythink somerhink heplened maybe or not

4. bakır fiyatlarına tekrardan baktım.....https://www.bloomberght.com/emtia/bakir

fiyatlar 9,814 dolara çıkmış...son iki yılın en yüksek fiyatı...son 5 yılın en yüksek zirvesi ise 10,700 dolardır...daha önce paylaştığım linkte verdiğimiz bilgiler teyit ediliyor...bakır ve emtiya fiyatları hızla yukarı çıkıyor...buda bize yakında emtiya rallisinin olacağını işaret ediyor....emtiya rallisi için ben kocaer ve megmt i şanslı görmüştüm....kocaer zaten elimde var....

temel analizde çok ileriyi görebilmek lazım....bu günün pek de önemi yok..çünkü bu zaten fiyatlara yansımıştır....başarılı olabilmek için geleceği önceden görüp ona göre pozisyon almak gerekiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bakır fiyatlarına tekrardan baktım.....https://www.bloomberght.com/emtia/bakir

fiyatlar 9,814 dolara çıkmış...son iki yılın en yüksek fiyatı...son 5 yılın en yüksek zirvesi ise 10,700 dolardır...daha önce paylaştığım linkte verdiğimiz bilgiler teyit ediliyor...bakır ve emtiya fiyatları hızla yukarı çıkıyor...buda bize yakında emtiya rallisinin olacağını işaret ediyor....emtiya rallisi için ben kocaer ve megmt i şanslı görmüştüm....kocaer zaten elimde var....

temel analizde çok ileriyi görebilmek lazım....bu günün pek de önemi yok..çünkü bu zaten fiyatlara yansımıştır....başarılı olabilmek için geleceği önceden görüp ona göre pozisyon almak gerekiyor...
    Yönetimde gelen talepler yüzünden kapasite artışına gidiyor.Inorganik büyüme tarafında muhtemelen yurtdisinda fabrika satın alınacak.Ykb başkanı bunları dile getirmisti

6.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Yönetimde gelen talepler yüzünden kapasite artışına gidiyor.Inorganik büyüme tarafında muhtemelen yurtdisinda fabrika satın alınacak.Ykb başkanı bunları dile getirmisti
    X de sn.kocibeyin paylasimi

https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...CQT0mGvFQ&s=19

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    arzdan gelen nakiti zaten büyümek için kullanacaklardı...daha yeni yeni bu parayı kullanmaya başladılar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arzdan gelen nakiti zaten büyümek için kullanacaklardı...daha yeni yeni bu parayı kullanmaya başladılar...
    Aynen sn.keko

Sayfa 25/30 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •