Sayfa 18/27 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 215 madde; 137 - 144 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1. Aldığım günden beridir, devre kesici hariç hiçbir kap bildirimi gelmiyor. Neden düşüşlerde en önde bi açıklama varmı arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sürekli baskı kuran kurum bofa mıydı ?? ben onun elinde milyon lotlar olduğunu sanıyordum...
    Üstad, teknik olarak dibi neresidir, nereden döner acaba. Durmaksızın düşüyor
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Üstad, teknik olarak dibi neresidir, nereden döner acaba. Durmaksızın düşüyor
    kademeli alımlar yapıldıktan sonra gerisini düşünmemek lazım...güzel bir alım stratejisi oluşturmak lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kademeli alımlar yapıldıktan sonra gerisini düşünmemek lazım...güzel bir alım stratejisi oluşturmak lazım...
    Hep düşünce can sıkıyor sadece çokta takılmıyorum yoksa üstad, sadece ekleme nerelerden yapılmalı bilemedim. Siz alımı bitirdinizmi bu hisse için yoksa ekleme yapmaya devam ediyormusunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Hep düşünce can sıkıyor sadece çokta takılmıyorum yoksa üstad, sadece ekleme nerelerden yapılmalı bilemedim. Siz alımı bitirdinizmi bu hisse için yoksa ekleme yapmaya devam ediyormusunuz?
    arkadaşlar ben burada düşüncelerimi söylüyorum...önemli olan o düşünceler ışığında belli bir strateji geliştirmektir (tabi eğer kafanıza uyuyorsa ?? )....benim pozisyonumdan çok bu düşünceler önemlidir...neden bunu söylüyorum...?? çünkü her zaman doğru yerde alıp doğru yerde satamayabiliyorum...görüyorsunuz atatp 170 i görmesine rağmen ben ancak 123 ten stop oldum...stop olduktan sonra da bu gün görüyorsunuz ki tavan olmuş ..büyük bir ihtimalle de yoluna devam edecek ama ben içinde olmayacağım...

yine geçmişte ben gesanın önemli bir kısmını 65 ten satmıştım...kalan son hisselerimi de 230 dan satmışken yakın bir dostum tüm hisselerini 440 civarlarından sattı...

bazı şeyler kısmettir...illa ki benim pozisyonumun aynısını almanıza gerek yok..herkesin riski farklıdır...belki de benim göremediklerimi sizler görüyor olabilirsiniz....o yüzden de pozisyonumu açıklamam bazen sizler için kardan çok zarar olabiliyor...kimseye zarar vermemek için müsadenizle pozisyonumu açıklamak istemiyorum...ama düşüncelerim bellidir...karar da daima sizlerindir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bakır fiyatlarına baktığımda çok güzel bir çıkışın devam ettiğini ve son bir yılın en yüksek fiyatına ulaştığını görüyorum...biliyorsunuz bakır ekonomilerin barometresidir....bakır fiyatlarının çıkması elektronik ve teknolojik ürünlere talebi artırır...ekonominin artık canlandığını gösterir....bakır fiyatlarının çıkması demek megmt in ürünlerine olan talebin yükseleceğini bunun da ciro ve karı artıracağını gösterir...önümüzdeki bir kaç ayda emtiya hisselerine talebin çok artacağını göreceğiz...megmt de teknik olarak toplamanın biraz daha olgunlaşması lazım...dibini görüp yavaş yavaş çıkması lazım...

7. megmt ,sarky ile aynı işi yapıyor ..sarky ile megmt buyume karlılık ciro, teknoloji, vs konularda kıyaslanabilirmi?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    megmt ,sarky ile aynı işi yapıyor ..sarky ile megmt buyume karlılık ciro, teknoloji, vs konularda kıyaslanabilirmi?
    megmt mi ?? sarky mı ?? ben özelikle gümüş kaplı bakır üretimi ile süper ince telin geleceğin ürünleri olan elektrikli otomobil, şarj istasyonları, yenilenebilir enerji santralleri ,beyaz eşya ve diğer elektronik ürünlerine hitap etmesi ve halka açıklığının sarkuysana göre daha az olması ges yatırımlarını yapacak olması ve 2025 yılında enerjide özgür olacak olmasından dolayı megmti tercih ettim...hisse de daha bakir bence...

tahtada taşlar yerine oturduğunda olası emtiya rallisine en hazır olacak hisselerden biri olarak görüyorum....

Sayfa 18/27 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •