Sayfa 24/30 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
Arama sonucu : 236 madde; 185 - 192 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1. Wire 2024 fuarından iş anlaşmaları kap gelir mi

2. Bofa 1.055 mln lot almış.Bakalım kapanışa ne olacak

3. sarky a haber mi geldi bilmiyorum...son aylarda ölü gibiydi....sarky bile bu gün %6-7 primli ....acaba emtiya hisselerine alış mı geliyor ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sarky a haber mi geldi bilmiyorum...son aylarda ölü gibiydi....sarky bile bu gün %6-7 primli ....acaba emtiya hisselerine alış mı geliyor ??
    Kesinlikle sn.keko.Var bir seyler hayırlısı.Teknolojiden sonra olur mu bu sektorde ralli.Aklımda deli sorular

5.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Kesinlikle sn.keko.Var bir seyler hayırlısı.Teknolojiden sonra olur mu bu sektorde ralli.Aklımda deli sorular
    ben haftalar önce emtiya rallisi beklediğimi söylüyordum zaten...eğer sarky bir habere dayanarak bu çıkışları yapmıyorsa ?? emtiya rallisinin ayak sesleri geliyor derim...son günlerde pozitif ayrışmalar da vardı...bakıp göreceğiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. yenilenebilir enerji rallisi....ardından teknoloji ve yazılım rallisi...şimdi de emtiya rallisi mi ??? ilginç bir şekilde önceki iki rallide de pozisyon aldığım hisselerim ile bulunmuş idim (gesan ve atatp ) şu anda da elimde kocaer var...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben haftalar önce emtiya rallisi beklediğimi söylüyordum zaten...eğer sarky bir habere dayanarak bu çıkışları yapmıyorsa ?? emtiya rallisinin ayak sesleri geliyor derim...son günlerde pozitif ayrışmalar da vardı...bakıp göreceğiz...

8. yenilenebilir enerji sektörü son bir yıldır çıkış yapmıyor...eski zirvelerini aşamadılar henüz...ben onlarda temel olarak altlarının dolmasını beklediğimi aylar önce söylemiştim....teknoloji sektörü ise her daim aktif olacak bir sektördür ve bence belli bir dinlenmeden sonra yollarına yeni zirveler yapmak üzere çıkacaklardır...atatp şimdiden yeni bir zirve için yola çıktı kanaatini taşıyorum...

emtiya rallisi ise yeni yeni başlayacak...tabi eğer haklı çıkarsam ve gerçekten de bu ralli olacaksa ??? hatırlayanlar bilir emtiyada haziran ayı ile birlikte bazı şeylerin görünür olmaya başlayacağını söylüyordum...ama şimdiden kıpırdanmalar oluyor gibi...

Sayfa 24/30 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •