Sayfa 9/27 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 65 - 72 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

atatp ye de ilk girdiğimde 34 tl lerden bir kaç tavan ile 40 lara kadar çıkmıştık ...ardından da satış baskısı ile 33 leri görecek kadar düşmüştük...sonrasında tekrardan çıkışa geçmişti...umarım mega metal bizi fazla uğraştırmaz ve bizi fazla sıkıntıya koymaz...çağımızın temeli bakır üzerine kurulmuş....hele ki herkesin üretmediği ve katma değeri yüksek olan süper ince bakır telini üretiyorsanız önünüzde gidecek çok yol olacaktır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Artık bu toplumu anlamakta gerçekten zorlanıyorum.Arkadaşın biri hisseye girmiş investing de hisse net de herkes vay efendim Keko hisseye girdi diye hurra hisseye saldırıyorlar.Geçen ATATP denen hisseden çıktığında da vay efendim nasıl böyle bizi yalnız bırakırsın Keko sattı hisse yeler bir olacak bla bla.

Adamın biri sonuçta niye birine bu kadar anlam yüklüyorlar anlam veremiyorum.Tayyip ülkesinde herkes marka isim peşine düşmüş.Marka isimler insanlığın medeniyetin düşmanıdır.Bireyin akıllanması yeterliliğini yükseltmesi tek ikbal olmalıdır.Adam karınca kararınca araştırma yapmış bir hisse almış.Sende balık yakalamayı öğren kendini geliştir.Temel analiz dediğin atla deve değil.Uzaya mekik yollamayacaksın.

Ha bana kalırsa para piyasaları büyük bir tuzaktır.Tayyip ülkesinde her köşe başını sahiplenmiş mafyalar yandaşlar varken hisse senetleri piyasasının pürü pak olduğuna ancak saftirikler inanır.Halka arz furyası ile yatırımcı yemliyorlar.Sonra bu ortam güzelmiş değip parayı bastığınızda daha önce içinde yatırımcı yokken ona katlamış hisseleri aldığınızda paranıza çöküyorlar.Tayyip ülkesinin ekonomisinin özeti iki kelimedir.ÇÖKME EKONOMOSİ

Yüksek enflasyon yaratarak yılların birikimine çökerler hangi enstrümana yatırım yaparsan ona çökerler.Bir istisna dışında yandaşlar insider trading (içerden bilgi )alabildiklerinden sermayelerini katlarlar.Halkta seyyanen zam varmı diye haşmetli hünkarımızın ağzının içine bakar.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    atatp ye de ilk girdiğimde 34 tl lerden bir kaç tavan ile 40 lara kadar çıkmıştık ...ardından da satış baskısı ile 33 leri görecek kadar düşmüştük...sonrasında tekrardan çıkışa geçmişti...umarım mega metal bizi fazla uğraştırmaz ve bizi fazla sıkıntıya koymaz...çağımızın temeli bakır üzerine kurulmuş....hele ki herkesin üretmediği ve katma değeri yüksek olan süper ince bakır telini üretiyorsanız önünüzde gidecek çok yol olacaktır..
    Çok güzel hisse pazarlıyorsun. ATATP da bunu yaptın. Millete sabır, sabır yazdın. Yok içeriden haber aldım, yok şöyle yok böyle. Yok önü açık falan filan. Sonra benden bu kadar dedin. Çok vebal alıyorsun haberin olsun. Umurunda da olduğunu zannetmiyorum, parana bakıyorsun. Kalkıp da kimseye al demem, deme. Yazıların resmen uçacak, kaçacak yazıları.

Alıntı Originally Posted by xweser Yazıyı Oku
    Çok güzel hisse pazarlıyorsun. ATATP da bunu yaptın. Millete sabır, sabır yazdın. Yok içeriden haber aldım, yok şöyle yok böyle. Yok önü açık falan filan. Sonra benden bu kadar dedin. Çok vebal alıyorsun haberin olsun. Umurunda da olduğunu zannetmiyorum, parana bakıyorsun. Kalkıp da kimseye al demem, deme. Yazıların resmen uçacak, kaçacak yazıları.
    benim de sabrımın bir sınırı olduğunu her zaman söyledim..aldığım hisseleri ömür boyu taşıyamam...zaten taşıma rekorum 1,5 yıldır diyordum...10 ay hisseyi tutup da en düşük fiyattan satan benim...sen o konuyu hiç merak etme...

yeri gelmişken söyleyeyim her hissede eğer paraya ihtiyacım doğarsa ?? satmak zorunda kalırım veya hissede aşırı baskı olursa veya temeli ile ilgili olumsuz gelişmeler olursa yine satarım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

ama aldığım her hisse ister elimde olsun isterse de olmasın uzun vadeli tutulmaya layık değilse kendim almam..yorumlarını da yapmam...atatp bu günlerde baskı altında olabilir ama beklentileri ile ilgili somut gelişmeler olmaya başladığında o hisseyi tutmak imkansız hale gelir...o vakit çok agresif hareketler görülebilir...bunu da her daim söyledim...şu anda elimde yoktur ama yine söylüyorum...benim düşüncelerimde bir değişiklik yok...

6. 10 milyon dolarlık iş bağlantısı attı te tavan

keko zorla aldırmadı ya karalama yapmayın karı ve zararınıza ortak değil sonuçta

7.  Alıntı Originally Posted by xweser Yazıyı Oku
    Atatp de ben zarar etttim ama 140 lardan maliyetlendim Keko 30 larda al demiş o zaman tanıyıp alsaydım zarar mı etmiş olacaktım 140 da alırsan riskini de alırsın . Berkosan da be kcaer de de kardayım insan kendı sorumluluğunu da bilmesi gerekir bence

8.  Alıntı Originally Posted by xweser Yazıyı Oku
    arkadaşım sayın keko beyin girdiği senetlerde aynı zaman da alıpta zarar eden birisini gösterin ..şirket hakkında bilgiler veriyor ,sen alırsın almazsın ,taş atma böyl keko bey gibi değerleri küstürmeyelim ,..şirket hakkında verdiği bilgilerde yanıltıcı ve yalan bir bilgi varmı sen onu araştır ,var ise ozaman haklıyım dersin ..alıp almamak kişilerin kendi aklı ve iradesine bağlıdır saygılar ...

Sayfa 9/27 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •