Anket Sonuçlarını Gör: Sizce BIST100 2023 sonunu nasıl kapatır?

Oylayan
61. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 8.931 ve üstü

6 9.84%
  • 8.569 ile 8.930 arası

10 16.39%
  • 8.131 ile 8.568 arası

21 34.43%
  • 7.769 ile 8.130 arası

18 29.51%
  • 7.331 ile 7.768 arası

3 4.92%
  • 7.330 ve altı

3 4.92%
Sayfa 474/518 İlkİlk ... 374424464472473474475476484 ... SonSon
Arama sonucu : 4144 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: BİST U100 Günlük Kapanış Tahmini KAPANIŞ METRE VII

1. Başta, bu başlığı açan ve yaşatan Sn Antipanik başkanımın, gerek günün şampiyonları geciktirmeden ilan eden ve haftanın şampiyonlar listesi için sufle veren değerli başkan vekilimiz Sn pisyedili01 olmak üzere, tahminlerini esirgemeyen tüm dostlarımızın bayramını kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı huzurlu nice bayramlar dilerim.
    Saygılarımla

2. Ben yalan olmasın 2010dan beri hissenetdeyim..dr.snake dim...borusanın tahtacısına söverken çok itibar puanı kazandım çok tatlı sövüyorum diye lakin moderatör amca 3.5 kez uyardı lakin adanalı dinlermi vura vur gittik..dedimki halkın hoşuna gidiyor sövmem lakin kötü örneksin dedi kapıdan kovdu bacadan girdim bu kez...bunları niye yazdım bu hissenette bunca yılım geçti böylesine tatlı hoş naif bir topik daha görmedim...kızlar bir ara baklavasına okey batakmı yapsak...ben tebrik etmiştim ama olsun tekrardan tüm üstdatlarımın bayramını gıdıklıyorum...Allah boş duranı sevmez bu kadar gevezelik ettim bari pazartesiye yine sıkayım 9999.99...bayram indirimi olsun

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,043
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Başta, bu başlığı açan ve yaşatan Sn Antipanik başkanımın, gerek günün şampiyonları geciktirmeden ilan eden ve haftanın şampiyonlar listesi için sufle veren değerli başkan vekilimiz Sn pisyedili01 olmak üzere, tahminlerini esirgemeyen tüm dostlarımızın bayramını kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı huzurlu nice bayramlar dilerim.
    Saygılarımla

Ne!
    Başkan vekilliğimi ?
    Ateşden gömlek giydirmeyin bana başkanım
    Bu görevi yerine hakkıyla yerine getirecek birçok genç var başkanım başlığımızda.
    Tekrar iyi bayramlar size ve tüm dostlarımıza.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,043
    15.04.2024 PAZARTESİ U100 KAPANIŞ Tahminleri KAPANIŞ METRE VII

dr.1715 : 9.999,99

5.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Ne!
    Başkan vekilliğimi ?
    Ateşden gömlek giydirmeyin bana başkanım
    Bu görevi yerine hakkıyla yerine getirecek birçok genç var başkanım başlığımızda.
    Tekrar iyi bayramlar size ve tüm dostlarımıza.

Saygılar
    Biraz yaş almış, tecrübeli ama bunamamış, şöyle 51 yaşlarında biri lazım.
    Tam bu profile uygun bir başkan vekili lazım bize.
    Biz vekilimizi bulduk

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,043
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Biraz yaş almış, tecrübeli ama bunamamış, şöyle 51 yaşlarında biri lazım.
    Tam bu profile uygun bir başkan vekili lazım bize.
    Biz vekilimizi bulduk
    Benim aklımda üç arkadaşımız var aslında.Bayramdan sonra teklif götürürsünüz başkanım.
    Başkan vekili bulduk muydu...siz de artık Adana ya gelirsiniz .2 yıldır yolunuzu gözlüyoruz..

Not: Hem bizi başkan vekili yaparsanız bu seferde yazıcı aramak zorunda kalırsınız başkanım.

7. Cümleten Ramazan bayramınız mübarek olsun. İyi bayramlar.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Benim aklımda üç arkadaşımız var aslında.Bayramdan sonra teklif götürürsünüz başkanım.
    Başkan vekili bulduk muydu...siz de artık Adana ya gelirsiniz .2 yıldır yolunuzu gözlüyoruz..

Not: Hem bizi başkan vekili yaparsanız bu seferde yazıcı aramak zorunda kalırsınız başkanım.
    Tüm dostlarımın ramazan bayramını kutluyorum.
    Ailelerinize birlikte sağlıklı huzurlu nice bayramlar diliyorum.

Not 1 : Başkan vekili 1973 doğumlu olmalı. Bu şartı taşıyan adaylar arasından seçim yapılır.

Not 2 : Adana’ya geleceğim ancak tarihi bir türlü ayarlayamadım. Böyle giderse emekliliğe kalacak . Yani 2-3 sene sonra gibi.

Sayfa 474/518 İlkİlk ... 374424464472473474475476484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •