Sayfa 28/90 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. Sayın emlak06.Bilgiler için teşekkürler.Fiyat aralığı yazmanız mümkün mü?Selamlar.

2. Merhaba arkadaşlar. Gölbaşı haymana yolu üzerinde hobi bahçesi yapmak için 500 ile 1000 m2 bir Arsa arıyorum. Butcem 20.000 i geçmiyor. Onereceginiz bir yer var mi. İsteyen ozelden mesaj atabilir mevki ada parsel vs. Ama haymanaya çok yakında olmazsa sevinirim. Biraz gölbaşı merkeze yakın olacak.

yatırım tavsiyesi değildir.

3. Merhaba arkadaşlar.Rahmetli babam ilkokul öğretmenliği yaparken 1962 yılında ilçe milli eğitim müdürü bütün ögretmenlere
    baskı yoluyla taksitle aşağıda ada parselleri yazılı iki adet arsayı satmış.dodurga mahallesi ada 64154 parsel 3 101 metrekare,
    64156 parsel 13 parsel 22,25 metrekare,63146 ada 1 parsel 2,65 metrekare den oluşan 3 tapu mevcut.arsanın birinden
    yol geçtiği için arsa üç adet gözükmekte.Telefonla bize ulaşan iki adet alıcı var birisi 50000,- tl birisi 60000,e- tl verelim dediler.
    Sizce bu fiyata satmak mantıklımı,diğer iki parsel çok düşük metrekare kalmış,101 metrekareye bir inşaat yapılabilirmi.
    Bize bir yardım edebilirminiz.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Hitaf Yazıyı Oku
    Teşekkürler.Fiyat aralığı verme imkanınız varsa sevinirim.selamlar
    Fiyat aralığı 35-40 tl,tek tapu olarak düşünürsek metrede 5 tl daha ekleyebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Özcan876 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar.Rahmetli babam ilkokul öğretmenliği yaparken 1962 yılında ilçe milli eğitim müdürü bütün ögretmenlere
    baskı yoluyla taksitle aşağıda ada parselleri yazılı iki adet arsayı satmış.dodurga mahallesi ada 64154 parsel 3 101 metrekare,
    64156 parsel 13 parsel 22,25 metrekare,63146 ada 1 parsel 2,65 metrekare den oluşan 3 tapu mevcut.arsanın birinden
    yol geçtiği için arsa üç adet gözükmekte.Telefonla bize ulaşan iki adet alıcı var birisi 50000,- tl birisi 60000,e- tl verelim dediler.
    Sizce bu fiyata satmak mantıklımı,diğer iki parsel çok düşük metrekare kalmış,101 metrekareye bir inşaat yapılabilirmi.
    Bize bir yardım edebilirminiz.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Selamlar.
    Sayın özcan876,belirttiğiniz parseller Dodurga mahallesinde Çankaya Belediyesi'nin ilk imar planı yaptığı alana düşmektedir.Emsal 0.50 dir.Diğer parsellerin düşük metrajda olan yerler Kop paylarınızdır.Arsa konum olarak güzel bir alandadır.İnşaat sürecine girdiğimiz zaman payınıza düşecek kapalı alan 50m2 dir.Plan notlarında daireler 175m2 olarak gözükmektedir.Çok çok az bir daire payı düşmektedir.Fiyat olarak da 101 m2 için 50.000 tl teklif geldi ise m2 fiyatı 495 tl ye tekabül ediyor.Size verilen teklif çok iyi bence.Yapılaşmanın için de Türkkonut bulvarı üzerinde 0.50 emsalli alanlar 400-500 tl arasında işlem görüyor bunu göz önünde bulundurursak verilen teklif çok iyi.

6.  Alıntı Originally Posted by borsacidayi Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. Gölbaşı haymana yolu üzerinde hobi bahçesi yapmak için 500 ile 1000 m2 bir Arsa arıyorum. Butcem 20.000 i geçmiyor. Onereceginiz bir yer var mi. İsteyen ozelden mesaj atabilir mevki ada parsel vs. Ama haymanaya çok yakında olmazsa sevinirim. Biraz gölbaşı merkeze yakın olacak.

yatırım tavsiyesi değildir.
    Sayın borsacidayi,Hobi bahçeleri için bir çok yatırımcı bu aylarda arayış içinde.Ancak hobi bahçesi olarak satılan alanlar tek tapu olduğu için fiyat yüksek oluyor.Size önerebileceğim bölge Eskişehir yolu üzerinde Temelli olur ancak 20.000 tl ye yer bulmak imkansız olur.Ancak Polatlı tarafına doğru uzaklaştıkça belki yer bulunabilir.Gölbaşında da merkeze yakın olan yerlerde fiyatlar yükselebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by analist Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum 2015 yılında sincan polatlar yerce mevki yenipeçenek sınırında 1575 m2 tarlayı tapu parası dahil 51000 tl ye almıştım...Tarla çiçektepe köyüne ve yenipeçenek köyüne çok yakın Buraların geleceği hakkında yorumlarınız nedir ? Yatırım amaçlı almıştım 2023 e kadar geçecek plan içerisinde kalıyor...Sincan sanayisi de polatlara taşınıyor gün geçtikçe bölge değerleniyor sanıyorum benim acelem yok bir 5-6 sene daha beklerim...Bu bölgede arsası tarlası olanlar yorum yazarsa sevinirim...
    Sayın analist geç dönüş yaptığım için öncelikle özür diliyorum..Ada parsel bilgisi paylaşabilirseniz yardımcı olurum.İyi günler dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by Hitaf Yazıyı Oku
    Teşekkürler.Fiyat aralığı verme imkanınız varsa sevinirim.selamlar
    Ücret'de bulunan arazi içinde m2 fiyatı 20-23 tl aralığında işlem gören fiyatlardır.

Sayfa 28/90 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •