Sayfa 40/90 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1.  Alıntı Originally Posted by Osman keskin Yazıyı Oku
    Ballıkuyumcu dahil mi buraya
    Sayın Osman keskin;
    Ballıkuyumcunun plan notları farklı,mahallenın batısı yeni Oyak projesinin olduğu bölge 1 emsal,10.000 m2 nin üzerindeki parseller Kop-Dop oranınlarının Büyükşehir Belediyesine terki şartıyla %10 ek emsal alınıyor.

Bu bölgede arsa alımı yapılıyorsa arsanın Kop-Dop oranına sahip olmak için ayrıca bu arsayı almak gerekir.

Ballıkuyumcunun Doğusu 1,2 emsal ,kuzey ve batısı 1 emsaldir.
    Bu bölgenın şu sıralar en çok tercih edilir bölgesi Oyak projesinin yakın çevresidir.
    Saygılar

2. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Alıntı Originally Posted by peçenek Yazıyı Oku
    Kolay gelsin,
    Sayın Mehmettk71 bu bölgenin haritası veya krokisi sizde var mı acaba,
    Yeni pecenek Meşe dağı ve Akpınar bölgesi bu planın içindemi acaba?
    Hayırlı Kazançlar.
    Sol ve sağ tarafı gönderiyorum,Meşe dağı Çiçektepe bölgesinin planında

Yapracık Sağ taraf

Yapracık sol taraf

3.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Rica ederim Sayın samilkafkasya;
    Her iki bölgenin fiyatları farklı,son zamanlarda çok küçük sayıda hissedar ihtiyacı nedeniyle veya gereğinden fazla sürede imar sürecini bekledikleri için özellikle sol tarafta piyasa değerinin altında satış yaptılar.
    Sol tarafta arsa m2 fiyatı 900 tl den başlar 1500 tl ye kadar yükselir(3.2 emsal fiyatı)
    Sağ tarafta 0,90 emsaller arsa m2 500 tl cıvarında
    2.30 emsal 750 tl den başlar..
    Daha önceki yazımda da bahsettiğim gibi 1000 lik planlar askıdan indi,itiraz olmazsa her iki bölgede inşaat ruhsatlarının alınması ile yatırımcısını üzmeyecek hatta kat karşılığı anlaşmalar yapacaklardır.
    Çok teşekkürler üstadım.

4. Sn.Mehmettk71,inşaat ruhsatlarının ne kadar surede verilebileceğini düşünüyorsunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    Sn.Mehmettk71,inşaat ruhsatlarının ne kadar surede verilebileceğini düşünüyorsunuz?
    Sayın Taylan;
    Herhangi bir itiraz olmazsa bugün itibariyle 5 ay içinde hazır olur.
    Saygılar

6. İnşaat ruhsatlarının verilmesi ile yapılaşmanın hızlı bir şekilde gelişmesi için uygun bir ortam var midir?Açıkçası bir yatırımcı olarak ne kadar surede arsamin daireye dönüştüğünü görebiliriz?Cevabınız için teşekkürler.

7. slm arkadaslar bazi emlakcilara sordum ama net cvp alamadim ETIMESKUT 2007 PARSEL durum nedir ve fiati nedir?

8. karatas 219 parsel ve 112 parsel bilgilerinide ogrenebilirmiyim proje icimi disimi guzelmi konumu ve fiati

Sayfa 40/90 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •