Sayfa 68/90 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. merhaba m2 sine yaklaşık 1100 tl istenen ama hisseli bir yer var. ben m2 fiyatına takılmış durumdayım mevduat faizleri ve piyasa durgunluğunu esas aldığımızda m2 sine kaç lira vermemi tavsiye edersiniz

2. veya bölgenin mantıklı rayiç fiyatı nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    merhaba, üzerinde gecekondusu mevcut imarlı arsa arıyorum. İncek köy içi (0.90 emsal) bana cazip geliyor. tek tapu alamasamda hisse çoğunluğunun bana ait olduğu bi miktar almak istemekteyim. fikirlerinizi almam mümkünmü? burdan almamı tavsiye edermisiniz ve m2 ederi kaç liradan almamı tavsiye edersiniz? fiyat anlayamadığım şekilde 400 tl den başlayıp 1250 tl ye kadar çıkıyor.
    Sayın mavsaro;
    Yatırım amacınızı öğrenebilirmiyim?
    Kat Karşılığı?
    Prim yapınca satmak?
    Plan değişikliği?
    Kentsel Dönüşüm ?
    Teşekkürler..

4.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Sayın mavsaro;
    Yatırım amacınızı öğrenebilirmiyim?
    Kat Karşılığı?
    Prim yapınca satmak?
    Plan değişikliği?
    Kentsel Dönüşüm ?
    Teşekkürler..
    sayın Mehmet sadece bölgede 500-600 m2 ye tamamlayabileceğim ilerde kendi müstakil evimi yapabileceğim yer bakmıştım. yatırım kat karşılığı filan değil. yanlış anlamayın bölgeyide söyledim sadece olması gereken fiyat nedir onu soruyorum 500 mü 600 mü 700 mü yoksa 1000 mi? cevap zor olmasa gerek hiç mi bölgeyi bilen yok?

5.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    sayın Mehmet sadece bölgede 500-600 m2 ye tamamlayabileceğim ilerde kendi müstakil evimi yapabileceğim yer bakmıştım. yatırım kat karşılığı filan değil. yanlış anlamayın bölgeyide söyledim sadece olması gereken fiyat nedir onu soruyorum 500 mü 600 mü 700 mü yoksa 1000 mi? cevap zor olmasa gerek hiç mi bölgeyi bilen yok?
    Sayın Mavsora;
    Soruları iletme nedenim yanlış bir yatırım yapmanızı engellemek içindi.
    Müstakil ev veya villa için bölge uygun,böyle bir yatırım düşünüyorsanız hisseli alım yapmayın,ilerleyen zamanlarda izale i şuu ile karşılaşabilirsiniz.
    Sizinde bildiğiniz üzere bölgede emsal artışı vardı,fiyatlar 1250 TL’ye kadar yükselmişti.
    750 TL’ye kadar konumu iyi yerler piyasaya çıkıyor.
    Bu bölgede Başbakanlık Özelleştirme Dairesi ve Milli Emlak satışlar yaptı,zaman zamanda satışa çıkıyor.İsterseniz internet sitelerini takip edebilirsiniz.

6. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Ankara Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı Meclis Kararları yayınlandı

Ayrıntılar Facebook Arsa-Tarla-Bilgi-Haber grubumuzda..

7.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Sayın Mavsora;
    Soruları iletme nedenim yanlış bir yatırım yapmanızı engellemek içindi.
    Müstakil ev veya villa için bölge uygun,böyle bir yatırım düşünüyorsanız hisseli alım yapmayın,ilerleyen zamanlarda izale i şuu ile karşılaşabilirsiniz.
    Sizinde bildiğiniz üzere bölgede emsal artışı vardı,fiyatlar 1250 TL’ye kadar yükselmişti.
    750 TL’ye kadar konumu iyi yerler piyasaya çıkıyor.
    Bu bölgede Başbakanlık Özelleştirme Dairesi ve Milli Emlak satışlar yaptı,zaman zamanda satışa çıkıyor.İsterseniz internet sitelerini takip edebilirsiniz.
    Mehmet Bey merhaba yanlış uslup kullandıysam lütfen kusura bakmayın. verdiğiniz bilgi içinde çok teşekkür ediyorum. Bölgede gördüğüm tek tapu parseller çok pahalı az hissedarlı bölgeden hisse çoğunluğunu almak mantıklı olabilirmi? veya yine az hisseli parselin hissedarlarından dava açmayacaklarına dair muvafakatname almak beni kurtarırmı?

8.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Mehmet Bey merhaba yanlış uslup kullandıysam lütfen kusura bakmayın. verdiğiniz bilgi içinde çok teşekkür ediyorum. Bölgede gördüğüm tek tapu parseller çok pahalı az hissedarlı bölgeden hisse çoğunluğunu almak mantıklı olabilirmi? veya yine az hisseli parselin hissedarlarından dava açmayacaklarına dair muvafakatname almak beni kurtarırmı?
    Rica ederim,Sayın mavsaro..
    Siz kendinize özel müstakil ev yapmayı planladıgınız için kesinlikle hisseli alım yapmayın.
    İmza bile alsanız,inşaat aşamasına geçince size bir faydası olmayacaktır.
    İncek bölgesi,arsa fiyatları yüksek olduğu için evinizin maliyeti de yüksek olacaktır,zaman açısından sorun yoksa hali hazırda elektrik,su,kanalizasyonu ve doğalgazı olan daha uygun bölgeleri tercih ederek büyük bahçesi olan,tek tapu,müstakil eviniz veya villanızı yapabilirsiniz.

Sayfa 68/90 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •