Sayfa 73/90 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. Dikkat ederseniz, eskiden emlak forumlarında günde 3-5 sayfa yazı olurdu. Yaklaşık 1 yıldır, ayda bir bakıyorum neredeyse hiç yazı eklenmemiş oluyor. Emlak06 kardeşimizden Allah razı olsun (kendisini Facebook'tan da takip etmenizi tavsiye ederim) düzenli olarak aylık periyodlarda bilgilendirme yazıları yazıyor.

Anlaşılıyor ki, ekonominin berbat durumu çocuklarının geleceği için bugünkü arzularını feda edip alınteriyle kazandığından biriktirdiği 3-5 kuruşla emlak yatırımı yapan gariban alt sınıfı vurmuş durumda. Devletten nemalananlar, 3 kuruşluk malı devlete 20-30 TL'ye satanlar ile bu satıştan komisyon alanların keyfi hala gıcır. Öyle ki, bir kahveye 20 TL verip içebiliyorlar ki, kahve dükkanları tıka basa dolu. Bir öğün yemeğe 300-500, arabasını parkeden valeye 20 TL'yi göz kırpmadan veriyorlar ki Çukurambar'da 3 şeritli yolun 2 şeridi otopark olmuş. Bizlere geçmiş olsun. Aldığımız tarlalara önce imar, peşinden de müteahhit gelecek ve bizim de başımızı sokacak bir evimiz olacak diye hayal kurmaya devam... Ben 20 yıldır kuruyorum bu hayali...Sözün özü, şikayetçi değilim. Evim olmasın dert değil; ama boğazımdan da haram lokma geçmesin... Çocuklarıma milyon dolarlık evler, arabalar, yatlar bırakmayacağım...Ama bunlardan daha değerli olan, insanlığı, dik durmayı, gerekirse diklenmeyi, eğilmemeyi, güce diz çökmemeyi.... alın teriyle sofraya gelen helal lokmayı miras bırakacağım. Bunu kendim adıma söylediğim kadar, bu sayfaya gelip,"acaba bu sefer bir gelişme olmuş mudur" ümidiyle bir haber arayan siz güzel insanlar adına yazıyorum. Yenildim, yenildik...Ama güzel yenildik...Yenilginiz kutlu olsun... Haram ile abad olmaktan, helal ile harap olmak yeğdir... Rabbim bizim çocuklarımıza da onlar gibi zafer kazanmayı değil, bizim gibi yenilmeyi nasip etsin....

Yalnız Allah'a kulluk eden herkese selam olsun...

2.  Alıntı Originally Posted by ulusoyc Yazıyı Oku
    Dikkat ederseniz, eskiden emlak forumlarında günde 3-5 sayfa yazı olurdu. Yaklaşık 1 yıldır, ayda bir bakıyorum neredeyse hiç yazı eklenmemiş oluyor. Emlak06 kardeşimizden Allah razı olsun (kendisini Facebook'tan da takip etmenizi tavsiye ederim) düzenli olarak aylık periyodlarda bilgilendirme yazıları yazıyor.

Anlaşılıyor ki, ekonominin berbat durumu çocuklarının geleceği için bugünkü arzularını feda edip alınteriyle kazandığından biriktirdiği 3-5 kuruşla emlak yatırımı yapan gariban alt sınıfı vurmuş durumda. Devletten nemalananlar, 3 kuruşluk malı devlete 20-30 TL'ye satanlar ile bu satıştan komisyon alanların keyfi hala gıcır. Öyle ki, bir kahveye 20 TL verip içebiliyorlar ki, kahve dükkanları tıka basa dolu. Bir öğün yemeğe 300-500, arabasını parkeden valeye 20 TL'yi göz kırpmadan veriyorlar ki Çukurambar'da 3 şeritli yolun 2 şeridi otopark olmuş. Bizlere geçmiş olsun. Aldığımız tarlalara önce imar, peşinden de müteahhit gelecek ve bizim de başımızı sokacak bir evimiz olacak diye hayal kurmaya devam... Ben 20 yıldır kuruyorum bu hayali...Sözün özü, şikayetçi değilim. Evim olmasın dert değil; ama boğazımdan da haram lokma geçmesin... Çocuklarıma milyon dolarlık evler, arabalar, yatlar bırakmayacağım...Ama bunlardan daha değerli olan, insanlığı, dik durmayı, gerekirse diklenmeyi, eğilmemeyi, güce diz çökmemeyi.... alın teriyle sofraya gelen helal lokmayı miras bırakacağım. Bunu kendim adıma söylediğim kadar, bu sayfaya gelip,"acaba bu sefer bir gelişme olmuş mudur" ümidiyle bir haber arayan siz güzel insanlar adına yazıyorum. Yenildim, yenildik...Ama güzel yenildik...Yenilginiz kutlu olsun... Haram ile abad olmaktan, helal ile harap olmak yeğdir... Rabbim bizim çocuklarımıza da onlar gibi zafer kazanmayı değil, bizim gibi yenilmeyi nasip etsin....

Yalnız Allah'a kulluk eden herkese selam olsun...
    Facebook'ta bulamadım ben arkadaşı. Yardımcı olur musunuz?

3.  Alıntı Originally Posted by melonx99 Yazıyı Oku
    Facebook'ta bulamadım ben arkadaşı. Yardımcı olur musunuz?
    https://www.facebook.com/groups/225793211308560/

4. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Alıntı Originally Posted by snower71k Yazıyı Oku
    Sayın Ulusoy;
    Sayın snower;

Bahsetmiş olduğunuz Facebook grubu bana aittir.İlginiz için teşekkür ederim.Katılımlarınızı bekliyorum.
    Saygı ve Selamlarımla..

fb.me/arsatarlabilgihaber

5. Yapracık solda durum nedir acaba??

6. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Sayın samilkafkasya;
    Yapracık solda şuan için herhangi bir olumsuz durum yok,satışa onay veriliyor,inşaat ruhsatları alınabiliyor.
    Konut kredilerinin yüksek olması ve yapılaşma maliyetlerinin yükselmesi nedeniyle,konut satılamıyor,bu nedenle projeler askıya alındı...
    Saygılar..

7. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Tapu Ön başvuru koşulları...

fb.me/arsatarlabilgihaber

Linkten okuyabilirsiniz..

8. Ankara Pursaklar Saray dan bir imarlı bir imarsız iki arsa yatırımım var. Bu hareketsiz günlerin geleceğini biliyorduk ama biz de almış bulunduk kar da ettik ama likit olmayan uzun yıllar beklenmesi gereken bi yatırım arsa. Şimdiki aklım olsa alır mıydım eöin değilim. Türkiye ekonomisi toparlanacak da, şirketler ve halk milyarlarca dolar borcunu ödeyecek de tekrar konut piyasası canlanacak da bizim arsalara sıra gelecek. Türkiye bir hayal yaşadı. İnsanlar kendisine ait olmayan paralarla geleceğini ipotek etti. Bakalım ne olacak göreceğiz.

Sayfa 73/90 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •