Sayfa 89/90 İlkİlk ... 397987888990 SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 705 - 712 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. arkadaşlar yaklaşık elli yıl önce Ankara Çankaya karataş 1130 daa 150 m2 gazete kuponundan arsa almıştım acaba şimdi fiyat olarak kaç lira eder ,bölgeyi bilen arkadaşlar bilgi verirse menun olurum,o yıllarda 500 liram çıkmıştı galiba zarardayım

2. Telegram grubumuzu takip ediyorsanız bilgi veriyorum,özellikle sormak istediğiniz sorular olursa 05067441811 den ulaşabilirsiniz
    Forum eskisi kadar hareketli olamadığı için zaman zaman buraya giriş yapıyorum.
    Saygılar

3. Şehitali bölgesinin imar çalışması için yaklaşık 1 yıldır özel bir firma ön hazırlıklarını tamamladı ancak kabul görüp görmeyeceğini bilmiyoruz.Bağlantı Yolu inşaatı devam ediyor.Etrafının imar çalışması yapıldı ve onaylandı.Toki imar çalışması ilk planı askıya çıkardı,itirazlar üzerine düzeltmeler yaparak tekrar askıya çıkacak.
    Tüm bu bilgiler telegram grubumuzu takip edenler biliyor..Yatırımcılara hayırlı olsun

https://t.me/arsatarlabilgi

4. Mehmet Bey, forumda hareket yok. Telegram grubunda son paylaşım 2021 Kasım ayına ait; ayrıca grup üyelerin yazı yazmasına kapalı. Orhun mahallesindeki gelişmeler hakkında sizden paylaşım bekliyoruz. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ulusoyc Yazıyı Oku
    Mehmet Bey, forumda hareket yok. Telegram grubunda son paylaşım 2021 Kasım ayına ait; ayrıca grup üyelerin yazı yazmasına kapalı. Orhun mahallesindeki gelişmeler hakkında sizden paylaşım bekliyoruz. Selamlar.
    Telegram Grubumuzda paylaşım yapıyorum,21 Kasımdan bu yana sayısız bilgilendirme ve paylaşımlarımız oldu.Ben yine bölge hakkında kısa bir açıklama yapıyım.

Bildiğiniz üzere yaklaşık 1,5 yıldır özel bir firma plan çalışması yapıyor ancak resmiyet kazanmadı.
    Bağlantı Yolu ve çevresinde imar planı yapıldı.
    Bağlantı yolu inşaatı en son gittiğimde aktif değildi.
    Pet Villaları ve çevresinde Toki planı askıya çıktı,itirazlar oldu,tekrar askıya çıkmayı bekliyor
    63… parsellerin bir kaç tanesinde parselasyon sorunu nedeniyle davası devam ediyor.
    İzmir otoyolu beklemeye devam ediyor..
    Bize ulaşan son gelişmeler bu yönde…
    Güncel bilgileri takip etmek için;

https://t.me/arsatarlabilgi

6. Değerli hissenet üyeleri güncel arazi ve yatırım bilgilerini www.tolgayurekli.com blog kısmından takip edebilirsiniz.Herkese bol kazançlı yatırımlar diliyorum.

7. Değerli hissenet üyeleri 2023 yılı 1.çeyrek yatırım bilgilerini www.tolgayurekli.com blog kısmından takip edebilirsiniz.Yaşanan deprem felaketinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza ve milletimize geçmiş olsun diliyoruz.
    Tolga Yürekli

8. Değerli forum üyeleri,Ankara Etimesgut Orhun Mahallesi ve Sincan Çokören Mahallesi'nde kooperatif çalışmalarımız başlamıştır.Detaylı bilgi ve katılım sağlamak için 05327626606 numaradan ve www.tolgayurekli.com web sitemizden iletişim sağlayabilirsiniz.Herkese bol kazançlı yatırımlar diliyorum.

Sayfa 89/90 İlkİlk ... 397987888990 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •