Sayfa 37/90 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Eskişehir yolu kazandırmaya devam ediyor...yeni otogar hayırlı olsun...

Yeni Otogar için Eskişehir ve Konya yoluna yakın bir arsa aranıyor..
    Hallaçlı planda ki otogar yeni otogar olabilir mi?
    (Sadece tahmin)

Sent from my LG-H788TR using Android mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by AnkaraARSA Yazıyı Oku
    Hallaçlı planda ki otogar yeni otogar olabilir mi?
    (Sadece tahmin)

Çok yakında belli olur,Otobüs işletmeciler Derneği otobana yakın bir bölgeyi istiyor ama bakalım bekleyip göreceğiz.
    Saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Çok yakında belli olur,Otobüs işletmeciler Derneği otobana yakın bir bölgeyi istiyor ama bakalım bekleyip göreceğiz.
    Saygılar
    Hem yeni yapılacak olan izmir otobanına çok yakın olması hemde eskişehir yoluna bağlantı yolları yapılacak olması?
    Ayrıca konum olarak konya yolu ve eskişehir yolunun ortasında kalması?

4. Sn mehmet71 bilgi paylaşımı için teşekkürler...

Bu yeni otoban zaten Mamak ya otoban dibi olacak ti ? ( Gerçi mahkeme iptal etti diye duymuştum internet te demek ki doğru duymuştum )

Peki siz yeni otogarın hem Eskişehir hem konya yoluna yakın yerlerde yapılma ihtimali ni saglam bir kaynak tan mı duydunuz ?

5. Sn mehmet71
    Bebde Baktım bir gazete haberinde geçiyor!?

Sizce "aday yerler yada şurası müsait diyeceginiz güneybatı aksında yerler var mı ?...

6. Antalya/Kaş tan arsa bakmanızı tavsiye ederim. 4 senedir o bölgedeyim çok fazla Ankaralı yer alıyor. Genelde 06 plaka arsa toplamaya başladımı oralar uçuyor orta vadede. Aynısını Ayvalıktada yaşamıştım 20 sene evvel. Bu bölgede süreç biraz daha hızlı ilerliyor gibi. Şimdiden merkezin dışına yeni otogar inşaatı başladı yollar yapıldı baraj yapılıyor havalimanı yapılacak osb yeri belli oldu vs vs. İlgilenen olursa bana özel mesaj ile ulaşabilir kendi aldığım yerlerden satmayı planladığım 1-2 yer var onları gösterebilirim(nakit ihtiyaçtan satacağım yoksa satış için çok erken havalimanı osb avm otogar yapılacak bunlar bitmeden satmazdım). Saygılar.

7. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Otogar Bölge Tahminim;

Otobüs Derneği işletmecileri,Otogarın Konya ve Eskişehir yoluna yakın olmasını istiyor.Bu istekler ve şartlar uygun olursa ;
    1. Seçenek Yapracık-2.Seçenek Şehitali

Eskişehir yolunun önümüzdeki yıllarda alternatifi İzmir otoyolu olduğu için Otobana yani Konya yoluna bağlanması nedeniyle Eski Dodurga(Yeni Şehitali) ile Tulumtaş sınırına yakın geçecek İzmir Otoyolu Bağlantı noktasına yakın bir konuma yapılmasını isterdim ancak bölge seçimindeki en önemli faktörün metro olduğunu düşünmekteyim.

Bu bölgeye yapılacak Otogar ile;Dodurga-Yaşamkent-Alacaatlı -İncek-Gölbaşı-Mamak gibi bir çok bölgeye otoban ile ulaşım kolay sağlanıyor.
    Hayırlı olsun,konum önümüzdeki günlerde belli olacaktır.
    Saygılar
    Son düzenleme : Mehmettk71; 22-09-2017 saat: 11:07.

8.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Otogar Bölge Tahminim;

Otobüs Derneği işletmecileri,Otogarın Konya ve Eskişehir yoluna yakın olmasını istiyor.Bu istekler ve şartlar uygun olursa ;
    1. Seçenek Yapracık-2.Seçenek Şehitali

Eskişehir yolunun önümüzdeki yıllarda alternatifi İzmir otoyolu olduğu için Otobana yani Konya yoluna bağlanması nedeniyle Eski Dodurga(Yeni Şehitali) ile Tulumdaş sınırına yakın geçecek İzmir Otoyolu Bağlantı noktasına yakın bir konuma yapılmasını isterdim ancak bölge seçimindeki en önemli faktörün metro olduğunu düşünmekteyim.

Bu bölgeye yapılacak Otogar ile;Dodurga-Yaşamkent-Alacaatlı -İncek-Gölbaşı-Mamak gibi bir çok bölgeye otoban ile ulaşım kolay sağlanıyor.
    Hayırlı olsun,konum önümüzdeki günlerde belli olacaktır.
    Saygılar
    Benim gönlümden hallaçlı geçiyor.
    Hayırlısı olsun.

LG-H788TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 37/90 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •