Sayfa 6/90 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. @albayrak5561 ve @emlak06 değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

2. Değerli hissenet takipçileri,Şehitali villa parsellerindeki emsal artışı planı iki ay içerisinde askıya çıkacağı konuşulmaktadır.5000lik plan hazırlanıp ilgili belediyeye sunulmuştur.Bu bölgeden yatırım yapmayı düşünenlerin bilgisine.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Dodurga otoban içi 1000lik parselasyon süreci tamamlanmış olup ilgili belediyeye sunulmuştur.Planı yapan şirket ile görüşmeler doğrultusunda iki ay içerisinde imarlı tapuların dağıtılacağı söylenmektedir.

4. Şehitali mahallesi ve Dodurga'dan geçme arazilerin 5000'lik imar plan süreci yeni gelişmeler içermektedir.Ankara-İzmir otobanı(bağlar,çukurkaya ve çokrak mevkilerinin bir bölümü) planı ve Mesa arazisinin olduğu bölgede yapılan planlar birleştirilmektedir.Süreç vadi imar planlama şirketi ve Yalçın Beyaz'ın planlarının birleştirilmesi ile devam edecektir.Planların birleştirilmesi sonucunda ince-uzun diye tabir ettiğimiz tarlaları(kemah mevki) plana dahil etmeye çalışacaklardır.İki ay içerisinde kesinlik ortaya çıkacaktır.Yatırım yapmak isteyenlerin dikkatine.

5. Merhaba Sayın Form dostları;

Şehitali bölgesinde imar değişikliği yapılması planlanan bölgede 4.arsa grup alımı planlıyoruz,bölgeye ait planları ve en son durum hakkında bilgileri detaylı olarak sizlere ileteceğim.
    Sizde aramızda yer alarak yatırım riskini minimum düzeye indirmek istiyorsanız aramıza bekliyoruz.

Mehmet Tunçkaya
    0506 744 18 11

6. 2015 yaz döneminde Gölbaşı Bahçelievler, Örenciğin arkasından 1500 m2 villa parseli aldım 220.000.-Tl değerindeki yeri 257.000.-Tl ye sattılar bunu yapan Gölbaşının eski ve yerli bir emlakçısı bir akrabam tanıştırdı yakın arkadaşı ailece görüşüyorlar, adam beni dikmende emlakçılık yapan ve Gölbaşılı olan başka bir emlakçı ile paslaşarak 37000.-tl dolandırdı. Ayrıca 2500.-Tl de komisyonunu verdim. Akrabam arkadaşlığa devam etti ben de akrabalıktan sildim emlakçıya telefonda defalarca haram yediğini hakkımı helal etmediğimi söyledim. Adam da akrabam da o kadar pişkin ki(Tam yavuz hırsız misali) hiç üzerine almıyor haklı imiş gibi davranıyor. İnanın evim yok başkada param yok ev almayıp bir süre yatırım olsun diye aldım hayat bana zehir oldu. Psikolojim bozuldu. İlk fırsatta satacağım piyasalar biraz açılsın. Ankaradan bir daha ne ev alırım ne de arsa benim için Ankara bitti. Buradan söylüyorum Emlakçılardan uzak durun dolandırılırsınız. Ama kesinlikle dolandırılırsınız.
    Şimdi Sahibinden Com. da ilanda gördüm o emlakçı beni dolandırdıkları arsanın bitişiğini 2015 yazında bana önerirken Gölbaşı merkezdeki o emlakçıya arsasını akrabam??? aracılığıyla bana sattıran emlakçı söylediği diğer bitişik arsayı bugün ilana koymuş kaç Tl biliyormusunuz pazarlıklı 245.000.-tl yaklaşık iki yıl sonra bile bana satılan fiyata gelememiş. Bunlara hakkımı helal etmiyorum. allah onları en çok sevdikleriyle bu dünyada imtihan etsin ben yüce allaha havale ediyorum.
    Çok güvendiğim yakın akrabam aracı oldu Gölbaşı emlakçı samimi ailece görüştüğü arkadaşı, hala görüşüyorlar. Ben Ankara dışında yaşayan senede bir veya iki kez Ankaraya gelen biriyim. Tamamen güven, ikna için söylenen yalanlar,diğer asıl satıcı emlakçı ile paslaşmalar, en önemlisi benim basiretten yoksun o esnada akıl tutulması yaşamam. Akrabam emlakçının kapısının önünde bir kenarda arkadaşına güvenmemi telkin etti. Akrabamın eşi emlakçının çocukluk arkadaşı emlakçının işyerine birlikte gittik. Hala da samimiler. Ben sonradan araştırdıkça birbirlerine müşteri göndererek paslaştıklarını öğrendim. Çünkü sevgili akrabam da galerici. Ne güzel meslekler değil mi? Elin taşıyla elin kuşunu vurmak. Bakalım Yüce Mevlam zamanla ne gösterecek Allahdan beni dolandıran emlakçıyı en sevdiğiyle imtihan etmesini diliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Gerçek1 Yazıyı Oku
    2015 yaz döneminde Gölbaşı Bahçelievler, Örenciğin arkasından 1500 m2 villa parseli aldım 220.000.-Tl değerindeki yeri 257.000.-Tl ye sattılar bunu yapan Gölbaşının eski ve yerli bir emlakçısı bir akrabam tanıştırdı yakın arkadaşı ailece görüşüyorlar, adam beni dikmende emlakçılık yapan ve Gölbaşılı olan başka bir emlakçı ile paslaşarak 37000.-tl dolandırdı. Ayrıca 2500.-Tl de komisyonunu verdim. Akrabam arkadaşlığa devam etti ben de akrabalıktan sildim emlakçıya telefonda defalarca haram yediğini hakkımı helal etmediğimi söyledim. Adam da akrabam da o kadar pişkin ki(Tam yavuz hırsız misali) hiç üzerine almıyor haklı imiş gibi davranıyor. İnanın evim yok başkada param yok ev almayıp bir süre yatırım olsun diye aldım hayat bana zehir oldu. Psikolojim bozuldu. İlk fırsatta satacağım piyasalar biraz açılsın. Ankaradan bir daha ne ev alırım ne de arsa benim için Ankara bitti. Buradan söylüyorum Emlakçılardan uzak durun dolandırılırsınız. Ama kesinlikle dolandırılırsınız.
    Şimdi Sahibinden Com. da ilanda gördüm o emlakçı beni dolandırdıkları arsanın bitişiğini 2015 yazında bana önerirken Gölbaşı merkezdeki o emlakçıya arsasını akrabam??? aracılığıyla bana sattıran emlakçı söylediği diğer bitişik arsayı bugün ilana koymuş kaç Tl biliyormusunuz pazarlıklı 245.000.-tl yaklaşık iki yıl sonra bile bana satılan fiyata gelememiş. Bunlara hakkımı helal etmiyorum. allah onları en çok sevdikleriyle bu dünyada imtihan etsin ben yüce allaha havale ediyorum.
    Çok güvendiğim yakın akrabam aracı oldu Gölbaşı emlakçı samimi ailece görüştüğü arkadaşı, hala görüşüyorlar. Ben Ankara dışında yaşayan senede bir veya iki kez Ankaraya gelen biriyim. Tamamen güven, ikna için söylenen yalanlar,diğer asıl satıcı emlakçı ile paslaşmalar, en önemlisi benim basiretten yoksun o esnada akıl tutulması yaşamam. Akrabam emlakçının kapısının önünde bir kenarda arkadaşına güvenmemi telkin etti. Akrabamın eşi emlakçının çocukluk arkadaşı emlakçının işyerine birlikte gittik. Hala da samimiler. Ben sonradan araştırdıkça birbirlerine müşteri göndererek paslaştıklarını öğrendim. Çünkü sevgili akrabam da galerici. Ne güzel meslekler değil mi? Elin taşıyla elin kuşunu vurmak. Bakalım Yüce Mevlam zamanla ne gösterecek Allahdan beni dolandıran emlakçıyı en sevdiğiyle imtihan etmesini diliyorum.
    Sayın Gerçek 1
    Sizin adınıza çok üzüldüm. Maalesef sizin başınıza gelenlerin birçok benzerlerini duyuyoruz...
    Biz emlakçı değiliz. Kendi çapımızda çevremizdeki arkadaşlarımızla beraber arsa alım satımı yapmaya çalışıyoruz. Alırken kazanmak önemli tabii ki. En cazip fiyatı bulmak için birçok emlakçıyla veya malsahibiyle muhatap oluyoruz. Sizin anlattığınız gibi emlakçılarda var, ama gerçekten dürüstlüğü ilke edinmiş temiz emlakçılarda var. Aslında her türlü meslekte bu tür insanlar var.
    Bazen kendi arkadaşımız bile bize inanmıyor sırf köyün yerlisi diye emlakçıya inanıyor. Adamın projeden haberi yok, hangi parseller imar planında bilmiyor. Ama o köyden oldugu için o adamın söylediği yerden gidip alıyor bizim arkadaş. Sonra gelip bana övünüyor en güzel yeri aldım diye. Aldığı yeri inceliyoruz ve proje dışında hemde pahalıya aldığı ortaya çıkıyor.
    Arsa alırken lütfen kimseye güvenmeyin. Bilinçli hareket edin. Araştırın. Projeleri takip edin. Hangi parseller imar kapsamında belediyeden sorun. Bölgenin konumunu iyi analiz edin. Fiyat konusunda piyasayı iyi takip edin. Bekledikçe değil alırken kazanmaya çalışın.
    Adam köyün yerlisi diye en iyi o bilemez.
    Yetkililerden bilgi almaya çalışın.
    Saygılar. Selamlar.

LG-H788TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayın Gercek1;
    Gecmiş olsun,olay hakkında yazmak için cümle bulamıyorum.Maalesef bu tür olaylar bizi üzüyor..

Bu siteyi geçmişten bu güne kadar takip ettiyseniz arsa genel bilgileri ve yatırım bölgelerini zaman zaman paylaştığımızı görebilirsiniz.
    Ayrıca bu siteden bana ulaşanlara bilgiler sunuyorum.

Yatırım yaparken tarla mı?imarlı mı?villa parseli mi alınır ? Bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Tarla yatırımı yapmadan önce 25000'lik plandaki konumuna bakmanızı öneririm.
    Tarım arazilerini koruma kanunu nedeniyle çok önemli bir konu haline gelmiştir.Lütfen bu konuya dikkat!!!

Plan çalışması varsa ilgili kuruluştan ve Belediyeden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Arsa alırken emsaline,yükseklik bilgisine ,plan notlarına ve lokasyonuna bakmak gerekir.
    Bu bilgileri alırken Büyükşehir Belediyesı ve Bağlı bulunduğu Belediyeden destek alabilirsiniz.

Herşeyden önce bir daha ki yatırımınızda,yatırım danışmanından bilgi almanızı öneririm.
    Bizim yatırım grubumuz gibi sizde anlaştığınız arkadaşlar ile yatırım yapabilirsiniz.Aranızda iyi niyet sözleşmesi yaparak riski minimum düzeye indirebilirsiniz.

Rabbim tekrarını yaşatmasın,sizi üzdüğü aşikar ancak referandum sonrası piyasada hareketlenme ile arsanızı satabilirsiniz.Hayırlı kazançlar

Sayfa 6/90 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •