Sayfa 7/90 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Sayın Gercek1;
    Gecmiş olsun,olay hakkında yazmak için cümle bulamıyorum.Maalesef bu tür olaylar bizi üzüyor..

Bu siteyi geçmişten bu güne kadar takip ettiyseniz arsa genel bilgileri ve yatırım bölgelerini zaman zaman paylaştığımızı görebilirsiniz.
    Ayrıca bu siteden bana ulaşanlara bilgiler sunuyorum.

Yatırım yaparken tarla mı?imarlı mı?villa parseli mi alınır ? Bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Tarla yatırımı yapmadan önce 25000'lik plandaki konumuna bakmanızı öneririm.
    Tarım arazilerini koruma kanunu nedeniyle çok önemli bir konu haline gelmiştir.Lütfen bu konuya dikkat!!!

Plan çalışması varsa ilgili kuruluştan ve Belediyeden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Arsa alırken emsaline,yükseklik bilgisine ,plan notlarına ve lokasyonuna bakmak gerekir.
    Bu bilgileri alırken Büyükşehir Belediyesı ve Bağlı bulunduğu Belediyeden destek alabilirsiniz.

Herşeyden önce bir daha ki yatırımınızda,yatırım danışmanından bilgi almanızı öneririm.
    Bizim yatırım grubumuz gibi sizde anlaştığınız arkadaşlar ile yatırım yapabilirsiniz.Aranızda iyi niyet sözleşmesi yaparak riski minimum düzeye indirebilirsiniz.

Rabbim tekrarını yaşatmasın,sizi üzdüğü aşikar ancak referandum sonrası piyasada hareketlenme ile arsanızı satabilirsiniz.Hayırlı kazançlar
    Bu beni dolandıran dolandırıcı emlakçıyı Gölbaşı Cumhuriyet Savcılığına dolandırıcılıktan ve güveni kötüye kullanmaktan dolayı şikayet etsem sonuç alabilirmiyim. Çünkü arsanın bana devrini yapan kadın doğruyu söyleyecek. Emlakçı benden aldığı parayı olduğu gibi kadına vermemiş. Ayrıca yanımda gelen kaynım olaya tanık iş Bankası kamera kayıtlarıda var. Dolandırıcı emlakçı yanımda idi. Paslaştıkları diğer emlakçı ile telefon kayıtları var. Telefon noları elimde.

2. Sayın Gerçek1;
    Forumda avukat ve savcı gibi meslek grupları olduğu için bu soruyu benim cevaplamam uygun olmaz.
    Özelden ulaşırsanız gayrimenkul uzmanı avukata yönlendirme yapabilirim.Saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Sayın Gerçek1;
    Forumda avukat ve savcı gibi meslek grupları olduğu için bu soruyu benim cevaplamam uygun olmaz.
    Özelden ulaşırsanız gayrimenkul uzmanı avukata yönlendirme yapabilirim.Saygılar
    Sayın Mehmettk71 özelden size nasıl ulaşabilirim Gsm nonuzu verebilirmisiniz veya mail adresinizi. Teşekkürler

4. Mehmet Tunçkaya
    0506 744 18 11
    [email protected]
    [email protected]
    Son düzenleme : Mehmettk71; 25-03-2017 saat: 01:12.

5. 200 bin lira civari aylik getirisi 2500 3000 civari dukkan ariyorum oneri var mi

6.  Alıntı Originally Posted by pi3.14 Yazıyı Oku
    200 bin lira civari aylik getirisi 2500 3000 civari dukkan ariyorum oneri var mi
    Sayın pi3.14;

Dükkandan almış olduğunuz kira, 120 ayın sonunda aldığınız rakamı amorti ediyorsa karlı bir alım demektir,günümüzde 150 aya kadar alımlar yapılmaktadır.Sizin belirttiğiniz oranlarda bir alım yapılabilirseniz harika bir yatırım yapmış olursunuz.Saygılar

Alıntı Originally Posted by pi3.14 Yazıyı Oku
    200 bin lira civari aylik getirisi 2500 3000 civari dukkan ariyorum oneri var mi
    Azizim senin istediğin kira getirili dükkanın fiyatı Ankarada en az 500k.

8. 2500 lira kirax12 30binx12 360 bin
    Bence 500binlik dukkan en az 3500 4000 getirmeli
    Oyle degilmi

Sayfa 7/90 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •