Sayfa 87/90 İlkİlk ... 37778586878889 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    2018 yılında Belören Mevkide bulunan yaklaşık 1120 hektar büyüklüğündeki alan Büyükşehir Belediye Meclisinde,5393 Sayılı Yasa'nın 69. maddesi kapsamında "Arsa Üretim Alanı" ilan edildi.
    *1/5000 ölçekli nazım planı hazırlandı,Plana Temelli-Yenikent Bağlantı Yolu işlendi,meclise sunuldu.
    Meclis tekrar Emlak İstimlak Daire başkanlığına göndererek görüş almak istedi.Bundan sonraki süreçte Belediye Başkanı değişti….
    Burada 2003-2009 ve 2018 yıllarında imar çalışmaları yapıldı,kimi zaman kooperatiflerle anlaşma sağlanamadı,kimi zaman bireysel itirazlar oldu.
    En son güncel durumunu Büyükşehir Belediyesinden öğrenmeniz daha uygun olur..
    Saygılarımla..
    *
    teşekkür ederim ilginize mehmet bey

2. t.me/arsatarlabilgi

Telegram Grubumuz..

3. Herkese merhaba. Benim Güdül / Boyalı köyünde 5000 metrekare civarı tarlam var. Oradaki fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı acaba?

4. Sayın Sunay;Boyalı köyündeki yakınlarınız ile görüşme yapmanızı öneririm.
    Boyalı köylüsü dışında net ve güncel bilgi almanız zor görünüyor.

5. t.me/arsatarlabilgi

Telegram Grubumuza Bekliyoruz..

6.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Sayın Sunay;Boyalı köyündeki yakınlarınız ile görüşme yapmanızı öneririm.
    Boyalı köylüsü dışında net ve güncel bilgi almanız zor görünüyor.
    Tarlayı yakınlarıma satacam ;). Onun için dışarıdan birinden fiyat almak istedim.

7.  Alıntı Originally Posted by Sunay Yazıyı Oku
    Tarlayı yakınlarıma satacam ;). Onun için dışarıdan birinden fiyat almak istedim.
    Sayın Sunay,size fiyat verebilmek için
    kıyaslama yapmamız gerekiyor,satılık ilan yok,uyap üzerinde herhangi bir rapor yok,tapudaki son satış fiyatlarına bakıp ortalama bir fiyat çıkarılabilir.Kolay gelsin

8.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Sayın Sunay,size fiyat verebilmek için
    kıyaslama yapmamız gerekiyor,satılık ilan yok,uyap üzerinde herhangi bir rapor yok,tapudaki son satış fiyatlarına bakıp ortalama bir fiyat çıkarılabilir.Kolay gelsin
    Çok teşekkürler. Saygılar.

Sayfa 87/90 İlkİlk ... 37778586878889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •