Sayfa 9/90 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. “Başkentray hızla ilerliyor.

Yenikent’e uzatılacak kısımdaki istasyonlardan biri kavun pazarının da olduğu Sincan Belediyesi ek hizmet binasının önünde olacak. Bir istasyon da Melih Gökçek Bulvarı’ndaki Sanayi kavşağında olacak. İki istasyon da raylı sistemle Yenikent’e rahatlık getirecek. İhaleye çıkma hazırlıkları devam ediyor, bu yıl içerisinde ihaleye çıkılınca 1-1.5 yıl içinde bitirilir. Başkentray biter bitmez açılacak, Yenikent hattını beklemeyecek. Başkentray projesinin kapsamı Sincan-Kayaş arası. Yenikent banliyö hattı ayrı bir proje.*

2. Mamak AŞTİ 1/1000 lik imar askıya çıktı yatımcılar ve yatırım yapmışlar için haber değeri taşıyor.

https://www.ankara.bel.tr/files/9714...4/11000_UP.pdf

https://www.ankara.bel.tr/files/3214...4/15000_NP.pdf

3. Şehitali imar çalışması hakkında firma ile görüşme yaptım.
    Şehitali 1.etap çalışması için tarım onayı alınmış ve Büyükşehir Belediyesine sunulmuş,şu sıralar İncelemede olduğu söylendi.Onaylandıgı zaman askıya çıkacakmış.

2.Etap için tarım onayı bekleniyormuş.
    Hayırlı olur inşaallah...

4. Yenimahhalle Memlik hakkında bilgi verebilecek olan varmi imarsiz tarla vasıflı bir yer almayı düşünüyorum. Kaç yıl vadede prim yapar getirisi olur.

SM-E700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ben 2 senedir soruyorum ama cevap veren çıkmadı ama emlakçılar izmirden adresimi sık sık aramaya başladı

6.  Alıntı Originally Posted by axo1 Yazıyı Oku
    ben 2 senedir soruyorum ama cevap veren çıkmadı ama emlakçılar izmirden adresimi sık sık aramaya başladı
    Sizin arsanız Nerede axo1

7. camıye 200 mt

8.  Alıntı Originally Posted by axo1 Yazıyı Oku
    camıye 200 mt
    Abalibaba camii mi. M2 fiyati nedir suan güncel olarak sayın axo1

Sayfa 9/90 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •