Sayfa 35/90 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. http://m.emlaktasondakika.com/haber/...f-alani/129871

HTC Desire 830 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Golf kent adı altında ballıkuyumcu köyünde golf sahası işi yıllar önce denendi ama tutmadıı, ballıkuyumcuda tutmayan proje inin cinin top oynadığı hallaçlıda mı tutacak? Bırakın kandırmayın kimseyi.. ankarada golf meraklısı yüzbinler mi var? Hayal satıyorsunuz..

3. Muhendis 80 kardesim biz ilce kurulacak diyoruz sen sadece golfkenti baz alarak ornek veriyorsun tabiki sadece golf alani tek basina tutmaz orda ama yanisira yavuz sultan selim toplu konut projesi var ve genisleyecek bir proje ordan tarla almadin diye neden boyle bir pismanlik icindesin olabilir hala gec degil kardesim sende al alan kazanir umarim simdi anlatmak istedigimizi anlamisindir sadece golf sahasi degil buyuk daha buyuk cok buyuk proje ok

HTC Desire 830 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sn Mühendis 80 ; ballı kuyumcuda ki golf arazisi dediğiniz yer ihalesi falan yapılıp mı satılmıştı acaba !?

5.  Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Sayın transmisyon;
    Şehitali ile ilgili en az 5 sayfa yazı yazabilirim,ilgilendiğiniz bir mevki veya parsel varsa yardımcı olurum.

Belören bölgesinde 98 adet arsa kooperatifi bulunmakta olup,6 milyon metrekare arsaya sahiptirler.
    Büyükşehir Belediyesi ile kooperatifler arasında görüşmeler devam ediyor.
    Büyükşehir Belediyesi,Demetevleri kentsel dönüşüm alanı ilan ederek bölgede yaşayan kişileri Belören bölgesine taşımayı hedefliyor.
    İmar planı için görüşmeler devam ediyor.
    Saygılar
    Teşekkür ederim Şehitalinin yaşamkent tarafına bakan kısımda natamam tapulu triblex evim var satıp satmama konusunda kararsızım bu sebebden dolayı imar geçme durumunu merak ediyorum yeni yapılacak yavuz sultan selim mahallesi ile buranın alakası varmı acaba? Ankara da çok büyük bir inşaat firması arsa topluyor deniliyor ama doğruluğu hakkında bilgim yok iyi akşamlar dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Şehitalinin yaşamkent tarafına bakan kısımda natamam tapulu triblex evim var satıp satmama konusunda kararsızım bu sebebden dolayı imar geçme durumunu merak ediyorum yeni yapılacak yavuz sultan selim mahallesi ile buranın alakası varmı acaba? Ankara da çok büyük bir inşaat firması arsa topluyor deniliyor ama doğruluğu hakkında bilgim yok iyi akşamlar dilerim
    Rica ederim,Sayın transmisyon..
    V.planlama yaklaşık 1,5 yıldır Şehitali mahallesinin imar çalışmasını yapıyor,piyasada iki farklı taslak var ancak resmiyet kazanan henüz bir karar veya plan yok.
    Ben sizin yerinizde olsam ve ihtiyacım yoksa oradaki natamam villa mı satmazdım,neden derseniz Şehitali Merkezi iş alanı(mia) içinde kalacak ve çok kıymetli olacaktır.Aynı zamanda 25000'lik plana göre özel proje alanı ve metro güzergahına çok yakındır.
    Yavuz Selim mahallesi bu bölgeye biraz uzak kalıyor,projeler bakımından farklılıkları olan bölgelerdir.
    Arsa toplama olayları her zaman konuşulan duyumlardır,resmî verilere göre adım atmanızı öneririm.
    Saygı ve selamlarımla

7. Mehmet71 bey merhaba

HALAÇLI da güzel işler oluyor , sizden son hali ile bir yorum alabilir miyiz?

Teşekkürler...

8. DİKKAT...!!!
    HALLAÇLI DAN ARSA ALIRKEN 1.6 EMSAL KONUT İMARINDA OLUP OLMADIĞINI BELEDİYEDEN VEYA GÜVENDİĞİNİZ BİRİNE MUTLAKA SORUN. BİRİLERİ PARK, CAMİ, SAĞLIK TESİSİ GİBİ YERLERDEKİ HİSSESİNİ DAİRE GARANTİLİ KONUT İMARINDA DİYE SATMAYA ÇALIŞIYOR.

LG-H788TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 35/90 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •