Sayfa 79/90 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. Genel olarak döviz kurundaki düşüş ve yapılan faiz indirimleri ile az da olsa bir hareketlilik gözükse de istenen seviyeye henüz gelinememiştir.Yatırımcılar,faiz oranlarının yüksek olmasından dolayı orayı tercih etmektedir.Fiyatların uygun seviyede olması aslında bir fırsattır ve ya eskiden yatırım yapılan yerlerden uygun fiyatlı yer alınarak ortalama düşürülebilir.Faiz indirimlerinin devam etmesi ile tam bir hareketliliğin başlayacağı görülmektedir.Herkese bol kazançlı yatırımlar diliyorum..

İletişim numaram değişmiştir.
    Tolga YÜREKLİ
    0532 762 66 06

2.  Alıntı Originally Posted by emlak06 Yazıyı Oku
    Genel olarak döviz kurundaki düşüş ve yapılan faiz indirimleri ile az da olsa bir hareketlilik gözükse de istenen seviyeye henüz gelinememiştir.Yatırımcılar,faiz oranlarının yüksek olmasından dolayı orayı tercih etmektedir.Fiyatların uygun seviyede olması aslında bir fırsattır ve ya eskiden yatırım yapılan yerlerden uygun fiyatlı yer alınarak ortalama düşürülebilir.Faiz indirimlerinin devam etmesi ile tam bir hareketliliğin başlayacağı görülmektedir.Herkese bol kazançlı yatırımlar diliyorum..

İletişim numaram değişmiştir.
    Tolga YÜREKLİ
    0532 762 66 06
    Tolga bey, söylediğiniz ekonomik şartlar nedeniyle daha düşük fiyatlar bekliyorum yatırım yapmak için ancak henüz göremedim o fiyatları. sizin bu fiyatlar artık taban yaptı daha düşmez diyeceğiniz imarsız tarla statüsünde bölgeleri paylaşabilir misiniz? vade bir 15-20 yıl olacak şekilde yatırım yapmak istiyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ankaranın hem sanayi hemde konut olarak gelişebileceği tek bölge Temelliye kadar olan(batı yönü) Eskişehir yolu ve çevresidir.Yatırım yapmak isteyen arkadaşlara naçizane tavsiyedir.Bunun dışında kalan bölgeler getiri olarak altın yerine bakır aramaktır.Yatırım doğru zamanda doğru yere yapılırsa sonuç verir. Şu an doğru zamandır. Arsa fiyatlarının dip olduğu , mevduat faizlerinin cazibesini yitirdiği bir döneme girdik.Borsa zaten kurtlar sofrası.Oradan para kazanmak büyük cambazlıktır. O zaman elinde parası olan ve değerlendirmek isteyenler için hedef neresidir?Birkaç yıl içinde bu fiyatların katlandığını göreceğiz. Geçmiş tecrübeler onu gösteriyor. Herkese bol kazançlar.

4. Tavsiye ettigin bölge varmi?

5. sayın global ben emlakcı değilim ama bölgeyi yakından izliyorum.Ankaradan izmire otoyol projesi var. çed raporu onaylanmış durumda.Googledan güzergahını görebilirsin. Dodurgadan başlayarak temelliye kadar olan bölge gelecek için önemlidir.Ekonomik kriz nedeniyle biraz yavaş ilerlesede mutlaka yapılacaktır. zaten ankaranın gelişme bölgesi batı yönüdür.Ben üç dört yıl önce yenihisar yakınlarında tarla aldım. O zaman 20 tl/m2 civarında idi. şimdiki fiyatı krize rağmen banka faiz getirisinden daha iyi durumda.Yatırım yapacak olan arkadaşlara tavsiyem iyi araştırma yaparak dikkatli davranmalarıdır. Çünkü yapılan yatırım insanı rezil de eder vezir de eder.Alacağınız yerin durumunu mutlaka ilgili belediyeninin arsa emlak dairesinden soruşturun. Özellikle genç arkadaşlara söylüyorum. Elinize geçen paranın bir kısmı ile mutlaka toprağa yatırım yapın.Gün gelir sizi ihya eder. selamlar.

arkadaşlar temelli hürriyet mahallesinde 1494 metrakare imarlı köşe parsel 5 katlı knut imarlı arsa
    ilgilenen varsa özelden mesaj atrsa satabilirim.
    ayrıca kıbrıs mahallesi mamakta 504 metre çk katlı knut imarlı arsamda var satabilirim
    ilgilenen özelden telefnunu yazarsa ararım
    iyi geceler

7. Nette linkin varsa yollaya bilirmisin?

8.  Alıntı Originally Posted by roterio2 Yazıyı Oku
    Tolga bey, söylediğiniz ekonomik şartlar nedeniyle daha düşük fiyatlar bekliyorum yatırım yapmak için ancak henüz göremedim o fiyatları. sizin bu fiyatlar artık taban yaptı daha düşmez diyeceğiniz imarsız tarla statüsünde bölgeleri paylaşabilir misiniz? vade bir 15-20 yıl olacak şekilde yatırım yapmak istiyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın Roterio2,taban fiyat maalesef söyleyemiyoruz,hiçbir bölge için.Çünkü böyle bir kriz ortamında gerçekten her geçen gün çok sürpriz fiyatlı yerler çıkabiliyor.Fiyat olarak emin olun zaten bu piyasa şartlarında en uygun yatırımı yapabilirsiniz.Önemli olan ilk olarak bölgeyi kesinleştirebilmek.Söylediğiniz yatırım süresine göre Orhun Mahallesi'ni önerebiliriz.

Sayfa 79/90 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •