Sayfa 27/90 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1.  Alıntı Originally Posted by analist Yazıyı Oku
    hocam arsanız nerede ? çevre planında ben arsamı buldum ama bu net imar planı değil....Arkadaşımın arsası da sanayi ve depolama yeri olarak gösteriliyor ama şuan oradan 5000 lik konut imarı geçti....benim tarlamın hemen alt tarafından geçiyor konut imarı işin tuhafı bu çevre planında sanayi ve depolama bölgesi görünmesi muhtemelen bizim tarlalarda konuta açılacak bu bir möngörü planı sanırım....
    teşekkürler özel mesajtan yazdım

2. Sn mehmetk71 ve emlak06,
    Hisarlıkaya 187 ada 2 parselin konumu, otoban projesi ve imar durumu, ortalama fiyat aralığı ve yatırım yapılabilirliği konularında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Saygılarımla.

3.  Alıntı Originally Posted by desoylu Yazıyı Oku
    teşekkürler özel mesajtan yazdım

özelden yazdım hocam....

4.  Alıntı Originally Posted by yukcellyuxel Yazıyı Oku
    Sn mehmetk71 ve emlak06,
    Hisarlıkaya 187 ada 2 parselin konumu, otoban projesi ve imar durumu, ortalama fiyat aralığı ve yatırım yapılabilirliği konularında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Saygılarımla.
    sayın yukcellyuxel,187 ada 2 parsel Ankara-İzmir otobanı projesine yakın konumdadır ancak araziniz orman arazisine düşüyor.Büyük ihtimal üzerinde orman şerhi vardır.İlgili belediyeden araştırmanızı tavsiye ederim.Bu durumdan ötürü fiyat veremiyorum.Yatırım için binyüzlü binikiyüzlü parsellere bakmanızı öneririm.

5.  Alıntı Originally Posted by emlak06 Yazıyı Oku
    sayın yukcellyuxel,187 ada 2 parsel Ankara-İzmir otobanı projesine yakın konumdadır ancak araziniz orman arazisine düşüyor.Büyük ihtimal üzerinde orman şerhi vardır.İlgili belediyeden araştırmanızı tavsiye ederim.Bu durumdan ötürü fiyat veremiyorum.Yatırım için binyüzlü binikiyüzlü parsellere bakmanızı öneririm.
    Çok teşekkür ederim, saygılar.

6. Sayın emlak 06 ücret 129/634 ve alagöz 634/18 ile ilgili görüşünüzü alabilir miyim. Şimdiden teşekküler.

7.  Alıntı Originally Posted by Hitaf Yazıyı Oku
    Sayın emlak 06 ücret 129/634 ve alagöz 634/18 ile ilgili görüşünüzü alabilir miyim. Şimdiden teşekküler.
    Sayın hitaf,ücret 129-634 parseldeki yer Eski ücret mevkine düşmektedir.Ankara-İzmir otobanı planına girmemektedir.Konum olarak ortalama bir alandadır.Avantajları,Çokören yoluna yakın olması ve o mevki de bulunan araziler düzlükte kalmasıdır.

Alagöz 634-18 parseldeki yerin bulunduğu alanda bir plan çalışması yoktur.Arazi konum olarak çok avantajlıdır.Yenihisar arazisine yakınlığı,Eskişehir yoluna yakınlığı(tkgm ölçüm 3km) ve Yenihisar yoluna yakınlığı büyük avantaj sağlamaktadır.

8. Teşekkürler.Fiyat aralığı verme imkanınız varsa sevinirim.selamlar

Sayfa 27/90 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •