Sayfa 18/90 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1.  Alıntı Originally Posted by albayrak5561 Yazıyı Oku
    Örnek ilanlar mevcutmu

SM-E700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın albayrak561,ilgili ilanlar mevcut ancak buradan paylaşarak reklam vb durum yaratmak istemiyorum,özel mj bölümünden iletişime geçebiliriz.Böyle bir soru gelmişken şunu da belirtmek istiyorum ilan vb internet üzerinde yazılan tarla fiyatlarının yüzde 80-90 oranında fiyatları çok yüksektir.Özellikle sahibinden satmak isteyen kişilerin ilanlarındaki fiyatlar çok çok yüksek derecede pahalı oluyor lütfen bu ilanlara itibar etmeyiniz.Hem alım sürecinde hem satım sürecinde zarar yaşamayın.Emlakçılar,danışmanlar vb kuruluşları gezerek fiyat araştırması yapmanızı öneririm.İyi günler dilerim.

Alıntı Originally Posted by emlak06 Yazıyı Oku
    Sayın albayrak561,ilgili ilanlar mevcut ancak buradan paylaşarak reklam vb durum yaratmak istemiyorum,özel mj bölümünden iletişime geçebiliriz.Böyle bir soru gelmişken şunu da belirtmek istiyorum ilan vb internet üzerinde yazılan tarla fiyatlarının yüzde 80-90 oranında fiyatları çok yüksektir.Özellikle sahibinden satmak isteyen kişilerin ilanlarındaki fiyatlar çok çok yüksek derecede pahalı oluyor lütfen bu ilanlara itibar etmeyiniz.Hem alım sürecinde hem satım sürecinde zarar yaşamayın.Emlakçılar,danışmanlar vb kuruluşları gezerek fiyat araştırması yapmanızı öneririm.İyi günler dilerim.
    Yoruma Katılıyorum. Sahibinden ilanlar çok yanıltıcı..
    emlak hizmet bedeli ödememek için sahibinden almaya çalışmak en büyük hatalardan biridir. Çünkü kimse ''yoğurdum ekşi diye satmaz'' malını allar pullar öyle satmaya çalışır. En iyisi konusunda uzman ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanından destek almak,

3. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Ankara Güncel Arsa Haberleri;

*Sincan Saraycık-Yenipecenek Gecekondu Önleme Alanındaki Genişleme kabul edildi.
    *Mamak Kutludüğün-Lalahan mahallelerini kapsayan 3000 hektarlık alanın plan çalışması devam ediyor.
    *Samsun Yolu Doğu girişi yatırım programına dahil edildi.
    *Yakupaptal,Karataş mahalleleri KDGPA ilan edilerek,Plan Ankara Şehir planlama firması tarafından çalışma yapılıyor.
    *Susuz,Karacakaya,Yuva mahallelerinde 703 hektarlık alanda Plan Ankara firması tarafından çalışma yapılıyor.
    **2038 Ankara Çevre Düzeni planına 34 adet itiraz olmuştur.

Devamı gelecek...

4. Istanbul Ayaş yolu ve Konya yolu üzeri yaklasik 500.000 lira maliyetle, 5.000 lira civari kira getirisi olan, kupon arsa üzerine kurulu ticari işyeri projesinde yer almak isteyen forumdaslar benimle irtibata geçebilir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çubuk akkuzulu esenboğa melikşah icin gelismeler hakkinda bilgi verebilecek olan var mi?

6. Arkadaşlar güneykent projesinde gölbaşı velihimmetli bağlarda ada 116344 parsel 28 arsam var bilgilendirebilir misiniz rica etsem birde proje ne aşamada şimdiden teşekkür ederim

7.  Alıntı Originally Posted by Seteratain Yazıyı Oku
    Çubuk akkuzulu esenboğa melikşah icin gelismeler hakkinda bilgi verebilecek olan var mi?
    Sayın Seteratain,
    Akkuzulu ve Kapaklı Bölgesinde Yenilenebilir Enerji alanları için imar çalışmaları yapılıyor.
    Esenboğa -Otonomi bölgesinde Otonominin 70 dönüm daha genişlemesi söz konusu.
    Bölge için en güncel bilgiler bu şekilde...

8. Şehit Ali 27/10 parselde yerimiz var 10 yıldır bekliyoruz ne yazıkki döviz bazında aldığımız değere satamıyoruz daha ne kadar bekleriz?

Sayfa 18/90 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •