Sayfa 1001/1005 İlkİlk ... 5019019519919991000100110021003 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: Viop LVll

1.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    VERMEEEEE
    Sayın Bozkurt sakın verme
    Kendisi sanki dört kuzu parası kazanacağızda
    bir hissenin beş harfini söylemiyor
    Sizden üç kuzu parası istiyor
    Sakkın virme
    Bir reis kuzu kesmez malum sebepten dolayı. Onun cüzdanı elinin uzanamayacağı bir yerde. İkincisi abi kervan gıda hisse. Ama varlık fonu mu emeklilik fonu mu sattı mi çatır çatır fiyata bakmadan satıyor. İşçi abide bu hissenin patronuna güvenmiyor. Şimdi siz alırsınız yine aynı fon çatır çatır satar zarar edersiniz bende vicdanen rahatsız olurum. Ben bilanço temelli hisse alıp satardım. Şuan emekli oldum bahara kadar uzak duracağım. Kimsenin vebaline girmem. Ha dolar bazlı bakınca artık çoğu hisse Bebek hisse gibi oldu. Bu kur ve faizler ile 2024-2025 yılında çoğu şirket faize yakın bilanço açıklayamaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,632
    Ablam kutsal kaseyi bulmuş...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bıraksın Allah aşkına...
    Hanımefendinin eşi bildiğim kadarı ile programcı...Yazılım işi yapıyordu...Oradan yürüyecekler heralde...

Edit: Kontrol ettim. Bilgisayar mühendisiymiş..

4. Elimde yıllık %600 getiri verecek bir sistemim olacak da bunu açık açık yazacağım...
    Her sene %600 den 5 senede % kaç getiri olur bir hesaplayın İnanılmaz bir rakam..

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Zaten YouTube de itekliyor hissseyi ona uygun kaldıraç ile viob hisse yaparsa mümkün. Adam odas diyor fk 2 hissenin bilanço da karın çoğu faizden gelmiş o para yakında kaybolursa oradan oraya geçerken. Borsa yapıyorsan bilançoyu ameliyat edecen sonra teknik analiz bakacaksın o zaman kazanıyorsun gerçi bunu bilen Ariston abiyi de öpüyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    yapay zeka modellemesi diyor, model portföy gibi bi şey yapmış.. yoksa demiyor ki, 1 milyon koydum bi senede 6 oldu, modelleme yapmış kağıt üstünde kazanmış.. demo portföyler, modeller falan hep kazanır..

taa ki, reel parayla işlem yapmaya başlayana kadar.. hele getir parayı koy masaya, göreyim ben senin modellemeni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,632
    Benim başım kel mi?

Kim ne diyorsa 2 fazlası benden.Hemen 8 kat yapan sistem yaptım(opt)

Az ciddiyet, Çok geyik...

8. abidin paşanın "hava oyunları" kitabında vardı-

küçük yatırımcının zarar etmesinin sebebi, teknik analiz bilmemesi yada temel analizi konjonktür analizini yalnış yapması veya haber akışına geç vakıf olması falan gibi sebepler değildir.. zarar etmesinin sebebi o pozisyonu açmış olmasıdır.. aldın veya sattın, bi işlem açtın, büyük eller ne yapar ne eder seni o işten zararlı çıkartır

Sayfa 1001/1005 İlkİlk ... 5019019519919991000100110021003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •