Sayfa 956/1005 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: Viop LVll

1. Allah rahmet eylesin

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Günaydın millet

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,524
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İran dini lideri Ayetullah hameney....
    Allah'ın izniyle sert bir ceza gelecek.....
    Ne İran'ın Pers'den miras diplomatik dehası devlet aklı ,ne de ABD nin Irak ,Afganistan deneyimi
    Savaşa izin vermez
    İki ülkede savaşı göze almayacak kadar akıllılar ..Birbirlerine kolpadan da geri kalmazlar
    Kaldı ki İran ne bir Irak ne Bir Afganistan ..ABD de bunu iyi bilir

Allah rahmet eylesin.. Bu forumu, tarihin en kötü düşüşlerinden olan 2009 yılında takip etmeye başladım, o günlerde hisse.net ailesi bana ve benim gibilere büyük moral oldu, sabırlı olmayı buradan öğrendim. Bu sayfalar kaliteli insanlarla buluşmamıza vesile oldu. Mekanı cennet olsun, Allah ailesine ve dostlarına sabır versin

5. Eksi başlangıç gözüküyor, çok saçma dün satan satmıştı. Karanlık odada alıp sabah satarım diyene kötü sürpriz oldu.

Kredililerin satışı devam ediyor olabilir. Aracı kurumlar düşükten satıyorlar genelde.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by selloo Yazıyı Oku
    yarın sabah muhtemel tepkiye alınıyor gibi ufak bırseyler ama gaplı acarsa sabah asagı dogru ne olur bılemıyorum
    bugun ucuzluga devam mı bakalım
    yorumlarım al, tut, yat, sat ve en önemlisi yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen kendi görüşlerimden ibarettir.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Eksi başlangıç gözüküyor, çok saçma dün satan satmıştı. Karanlık odada alıp sabah satarım diyene kötü sürpriz oldu.

Kredililerin satışı devam ediyor olabilir. Aracı kurumlar düşükten satıyorlar genelde.
    belki dünkü sadece başlangıçtı
    bugün sahnelenecek oyunun fragmanıydı
    gerçi sabah baktım kimse salça muhabbetine girmemiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

günaydın esnaf, ayırlı işler

benim penceremden görünüm :

günlük :

https://imgbob.co/i/fdsY.jpeg

839000 e kadar ki düşüşler halen ikili dip çalışması olarak kalır, düşüşün devamı üçün orası aşağı kırılmalı

yanlız ikili dip görüntüsünün bozulmaması için; önce kırmızı 846, sonra kahverengi 854 yukarı geçilmelidir

seanslık:

https://imgbob.co/img/240.fCUF

839bing... burada da var

Sayfa 956/1005 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •