Sayfa 954/1005 İlkİlk ... 4548549049449529539549559569641004 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 7,625 - 7,632 arası.

Konu: Viop LVll

1. Endeks 8 günlük ortalamada kapattı..İran tarafından hala sert bir haber/gelişme gelmedi. Sabah pozitif bir açılış daha olası şu an için..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,420
    Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun...

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Daha önce paylaşmıştım, belki bir şekilde flata çevirir düzeltmeyi diye umut ettim ama, kötü kötü göstermeye başladı zigzagı.

KCHOL ve Ereğli'de bir tamamlanmayan zigzag görüntüsü var, eğer bu yapıları tamamlamaya çalışırlarsa, endeks ikili zigzaga döner.

Bu durumda, 214 dolara üçlü bir yapıyla düşmüş oluruz, muhtemelen de bu dip bir Flat A olur, Flat B hedefi de zirve olur dolar bazlıda. Aynı şekilde KCHOL de sanırım TL bazlıda 12X TL gibi bir yerde Flat A yapar, o da tekrar zirveye Flat B ye kalkar.

Endekste dip, stop bence, eş zamanlı KCHOL izlerim.

Bu son paylaşımım, bazı arkadaşlar okuduklarını anlamıyorlar sanırım, cevap yazdıkları metni tekrar okumaları ve ne ima edildiğini anlamaları iyi olur.

Koç sıkıntı çıkaracak sanki, son dolar bazlı dibi takip edilmeli. Minik sarı zigzaga dönerse de devamı takip edilmeli.YTD

Kalın sağlıcakla.

Herkes anlar.
    çoğu yanlış anlar.
    anlayanlara anlat,anlamayanı takma.....
    Çok boşlama, severek okuyoruz.

NOT kaybolmasın diye alıntıladım.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

5. Borsa trend halinde hareket etse büyük oyuncular para kazanamaz. Volatiliteyi kasten artırıyorlarlar ve paralarına para katıyorlar. Kendileri ile hareket etmeyenleri de bence elemeye çalışıyorlar.

1 yatırımcı akıllı diğer herkes salak gibi bir durum oluşuyor borsada.

Sağlıksız fiyat oluşumu vs diye normalde Rekabet Kurumu inceleme yapmalı, geçen yıllarda bankalara ortak faiz oranı belirliyorsunuz diye müdehale etmişti.

Fon yönetim işleri de daha sağlıklı olmalı.Komisyon ile fonlara hisse alınıyor diye konuşuyorlar sohbet odasında.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Gerçekten muazzam bir topic. Ülkenin tümü şu topic kafasında olsa Uzaya gideriz. Herkes aklının erdiğince canının istediğini değil bildiği doğruları paylaşıyor. katkı veren herkese teşekkürler.
    şimdi yukarıda yazdığında mı samimisin yoksa şu aşağıdakindemi samimisin abey
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yani kısaca diyorsun ki borsanın pili bitmiş. Madem öyle 1 e 3 kaldıraç falan bir shortlasana sonra ne olmuş onu da yazarsın.(ben shortladım abey yüklüce de para kazandım.yazdım işte ne olcek)

Daş gibi daha hiçbir şey yapmamış ASELSan var(Eksi %0,64). Türkiye İş Bankası'nda birleşme hikayesi var(Eksi %4,27).2 yıldır uyuyan EREGL(Eksi %2.22) ve KRDMR(Eksi %4,05) lerde yeni bir hikaye var.

......
    bir özür fena olmaz abeyim dicem ama sende o ışıltıyı göremedim be abey

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Borsa trend halinde hareket etse büyük oyuncular para kazanamaz. Volatiliteyi kasten artırıyorlarlar ve paralarına para katıyorlar. Kendileri ile hareket etmeyenleri de bence elemeye çalışıyorlar.

1 yatırımcı akıllı diğer herkes salak gibi bir durum oluşuyor borsada.

Sağlıksız fiyat oluşumu vs diye normalde Rekabet Kurumu inceleme yapmalı, geçen yıllarda bankalara ortak faiz oranı belirliyorsunuz diye müdehale etmişti.

Fon yönetim işleri de daha sağlıklı olmalı.Komisyon ile fonlara hisse alınıyor diye konuşuyorlar sohbet odasında.
    Meşhur varlık fonu vardı bi ara bu ara adı hiç geçmiyor. Bu gibi dertlere derman olabilecek bir çözüm aslında ama amacına hizmet etmiyor sanırım o da. Hoş amacı tam olarak ne o da muamma.

Borsalar piyasanın barometresi bağlı bulunduğu ülkenin aynası gibidir. Ülkenin hali nice ki borsasından ne bekliyoruz diye düşünmüyor değilim bazen.

8. Havacılık sektörü hisselerinde durum

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 954/1005 İlkİlk ... 4548549049449529539549559569641004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •