Sayfa 93/1005 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Viop LVll

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ayhan başkanımın mundar ettiği kâğıdımı zabağlan %1 artıda iken sattım %1 eksideyken aldım. Bilançoya kadar böyle giderim. Bilanço dan sonra abka abinin dediği gibi Gogo yaparız
    https://x.com/Argostroloji/status/17...2lpE0phDw&s=08

2.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    piyasa o kadar sığlaşmış ki 3-5 kuruş alış yaptığın an eksi yazdırıyor sana. hem de sığ hisseler de değil bunlar. sonra güzelce seni günlerce yavaş yavaş zarara sokuyor. hani stop etmedikçe umursamadan basıyor da basıyor. işin komedi kısmı aynı sektördeki diğer kağıtlar da aynı şekilde hareket ediyor. sonra satıp gidiyorsun, o günkü satış noktasını tekrar görmüyor ve kağıt bir anda askerden yeni gelmiş gibi oluyor. aynı sektördeki bütün kağıtlar aynı anda kalkıyor falan.
    şu piyasaya alıcı gelsin ciddi miktarda alsın, adamlar arkasına bakmadan satıp gidecekler ama işte bence çoğu hisse pahalı kimse o parayı bağlamaz.
    Sağlam tezgah kurdular.Halka arz furyası ile para sürekli köklü firmalardan yeni yetme ne olduğu belli olmayan şirketlere kayıyor.Asıl vurgun orada olacak.Muhtemelen not arttrımı,enflasyonun düşmesi gibi durumlar ortaya çıkıpta yeni yatırımcılar geldiğinde 10 a katlamış hisselere girenleri don gömlek yollayacaklar.

Aracı kurumlarda tezgahın baş aktörlerinden.Takdir edersiniz ki günümüzün en değerli hazinesi bilgi.Sen sırtını yasladığını sandığın aracı kurumun tarafından ilk önce sopalanıyorsun.Ben bir tahtaya alıcı olarak girdiğimde hemen karşıma satıcı kurum olarak genelde kendi aracı kurumumu görüyorum.Satıcı tarafına geçtiğimde net alıcı benim aracı kurum oluyor.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Abi ciborekcinin selamı var. Ne zaman geliyorlar diyor.
    Hane nufusu kalabalık olunca...Nerden bulacak bizim gibi tüketiciyi.
    Geliriz kısmetse yazın.Çi börek için yolumu değiştiririm.Sen borsadan bir an önce börek parası kazanmaya bak ALPER.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    16.30 a kadar oyalar..
    TDI sonrası yukarı alacak gibi
    bu günden bi cacık olmaz gibi..herkes dünkü gibi olcak şeklinde düşünürse o hareket gelmeyebilir....

5. Bu sayfalarda çok dalga geçiliyor ama memedabi piyasayı çok iyi anlatıyor.Geçenlerde banka rallisi öncesi adam halkbank aldığını söyledi.Çok çok fazla aldığınıda sanmıyorum.Bankalar ralliye kalktılar hatta tl bazlı rekor kırdılar halkbank eksi yazdı.

Vob yapmayın derken ve bu halkbank mevzusunu anlatırken bence bize gerçekleri göstermeye çalışıyor.Devlet kurumları çökmüş durumda.Size para piyasalarında istediğiniz gibi at oynatacaklarını mı sanıyorsunuz.Rüşvet hukuksuzluk diz boyu.Bu sistem ÇARPMA EKONOMİSİ.

Bu arada bir serzenişte bulunmak istiyorum nacizane.Çoğu zaman bu sayfalarda gırgır şamata yapılıyor.Yok suyun içinde kaldık yok her gün para dağıtıyorlar falan.Bunun gibi şeyler.

Oysa kaybettiğimiz yılların birikimi alınteri.Çoluk çocuğumuzun rıskı.Biraz tepkimizi belli edersek halimizden memnunmuş gibi davranmazsak daha iyi olur sanki.

6. 8.724 long oldum stop kısa

7.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    8.724 long oldum stop kısa
    aynı yerden kapandım algı kalmadı

8. bugün ve pazartesi çok zor geçecek anlaşılan sonra yolunu bulur.

Sayfa 93/1005 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •