Sayfa 324/1005 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Viop LVll

pazartesi ayın 18 i oluyor yılbaşı yaklaştı,kim neden hisse alsın aldıgını kime satacak,yeni yıla nakit girmek isteyen çok olur.

2.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Hafize *****n kenarda milyon dolarları olduğu kesin de artı buraya bonservis+faiz artışı başı prim+holosko usulü gelmiştir. Bu demeci de gayet kasıtlı. Gayrimenkulde balonsunuz abdden bile pahalısınız. Biz bile evsiz kaldık anamgile yerleştik balonunuzu patlatıcam demek istemiş.

Enflasyonu düşürme yolunda varlık fiyatları maalesef reel olarak değer kaybetmek zorunda. Kadın haklı.

SM-S908E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen öyle.
    Kadın seçimden sonra öyle daralacaksınız ki, göreceğim ben maliyeti 3 milyonluk daireyi 20 milyona satacak enayi bulacakmısınız demiş...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    Maaşı ne kadardır bilmiyorum 150 ise yılbaşından sonra 225 e yaklaşır
    50.000 tl ye öyle sokak arası filan olmayan yerden ev bakabilir

Şikayet ettiği konunun durumu düzeltecek kadronun içinden biri olarak çok inandırıcı değil

Hele 7500 tl ile kira ödeyen geçinmeye çalışan insanların olduğu ülkede bu söyleniyorsa hadi ordan derler adama

Verdiği mesajı anlamadınızmı Biz yapmadık Allah kahretsin kim yarattı bu durumu diyor işte

4. TCMB Başkanı Hafize Gaye Erkan:

"Bir insanın 10 evi olmamalı, 10 insanın bir evi olmalı."

kendini deli gibi ettin...

ne diyor bu...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    ben hemen hepsini boşalttım.. günler sonra nakde geçmenin hafifliğini seviyorum

bu moodys dene orssp çoccuğunun kademe arttıracağı garanti mi ? görünüm mörünüm demesin yine..
    boşuna orssp çoccuğu demiyorum bu ratingçi kisvesi altında faaliyet gösteren pitch kurularına.. kademe artışı açıklanması konti garanti idi, son zaman rapor yağıyor- işte türk ekonomisi doğru yolda, işte carry trade geri dönecek, küresel finans kapital tekrar girmeye başlıor vs zaten son bir ayda 1.2 milyar dolar isse senedine 2+ milyar dolar sabit getirlilere girdi.. kademe artışı bu süreci taçlandıracaktı

ama açıklama ertelendi.. bi kaç gün evvel abd başkanı reisi aradı bi şeyler konuştular, bi takım abd talepleri masada olduğu açık, hem ukrana hem hamas cephelerinde türkiye açıkça karşı tarafta gözüküyor, isveç/nato meselesi zaten hep masada.. belli ki, reis gelen taleplere hayır demiş.. geçen hafta economist bi yazı yayınladı- linki aşağıda.. diyor ki, türkiye tamam ekonomide doğru işler yapmaya başladı ama dış politkasını da aynı şekilde doğru yöne çevirmesi zorunlu, yoksa para gelmez.. zaten açıklama da gelmedi

https://www.economist.com/europe/202...covery.content

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    TCMB Başkanı Hafize Gaye Erkan:

"Bir insanın 10 evi olmamalı, 10 insanın bir evi olmalı."

kendini deli gibi ettin...

ne diyor bu...
    Ortak danaya mı giriyoruz.
    Pardon eve yani.

Not artışının olmaması,
    Görünümün bile değiştirilmemesi, büyük hayal kırıklığı..

Son anda ne olduysa oldu.
    GARAN, bu haberi alıp ilk satışa geçendi.. Sanırım

8.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Not artışının olmaması,
    Görünümün bile değiştirilmemesi, büyük hayal kırıklığı..

Son anda ne olduysa oldu.
    GARAN, bu haberi alıp ilk satışa geçendi.. Sanırım
    Kuzey Avrupa ülkelerinin NATO onayı olmadan not artmaz. Sanki masada bunu kullanıyorlar. Bize para lazım onlara onay. Bence onunla alakalı

Sayfa 324/1005 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •