Sayfa 323/1005 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: Viop LVll

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Hafize *****n kenarda milyon dolarları olduğu kesin de artı buraya bonservis+faiz artışı başı prim+holosko usulü gelmiştir. Bu demeci de gayet kasıtlı. Gayrimenkulde balonsunuz abdden bile pahalısınız. Biz bile evsiz kaldık anamgile yerleştik balonunuzu patlatıcam demek istemiş.

Enflasyonu düşürme yolunda varlık fiyatları maalesef reel olarak değer kaybetmek zorunda. Kadın haklı.

SM-S908E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Hafize Gaye Erkan : İstanbuldaki evler Manhattan dan pahalı , böyle saçmalık olamaz , ev bulamadık annemlerin evine yerleştik...
    MB başkanının sokak arasında bir evde oturması söz konusu olamayacağından baktığı güvenlikli lüks siteler veya müstakil evlerinde kiraları 80-100.000 den aşağı olacağı sanmıyorum.+ aidat falan 4000 doları bulabilir sadece barınma masrafı.

Yeterince rezil bir ülke olduk zaten, bu skandal yabancı basına yansımasa bari , koskoca MB başkanı nasıl annesinin yanına taşınmak zorunda kalır , bizden sonraki nesiller ülkeyi bu hale getiren lise mezunu Erdoğanın nasıl %52 oy aldığını uzun yıllar bilimsel olarak araştıracaktır...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,452
    Kadın siyasi mesaj veriyor

nasıl bir ev istiyor kriterlerini de yazsaymış

ev kira skalsı geniş

İstanbulda Balat 'a bütçe ayarlayıp boğazda ev aradımı biraz pahalı gelir

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bu kadının hiç yoksa kenarda 10 milyon doları vardır...

Türkiyeye çabuk uyum sağlamış...

şimdi başka bildiklerim varda burda yazamam...
    Şöyle düşünüyor: benim yaptığım bu işten aldığım para alıştığım maişetimi karşılıyor mu? Standartları koruyabiliyor miyim? Olmuyorsa zarardayım cepten yiyorum demektir. İsterse 100 milyonum olsun!

Maaşım düşük de diyebilirdi. MB başkan ve personeli kamunun en yüksek maaşını alırlar bu arada.

6. Kısaca ben akara bakarım demiş kadın..

7. kadın haklı arkadaşlar...

şimdi gidip kapısı sokaga bakacak dairede oturacak hali yok...

şöyle bir yerde oturayım dese gayet mantıklı ülkenin merkez bankası başkanı için...

fiyatlar ortada...

kadını maaşı 136,000 nasıl ödesin...

bu kadın istediği nitelikte bir daireyi 100,000 altına hayatta bulamaz...

Yatırım tavsiyesi değildir.

m.b. başkanının sözleri sıkandal bence,seçim önü başkan bile aglıyorsa,reis bu işe ne der,kapıcıya fiyatları sormuşta kapıcı fiyatlar düşmedi demişte,fiyat düşmez zaten artış hızı azalır öncesinde,burnuma pis kokular geliyor.

Sayfa 323/1005 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •