Sayfa 244/1005 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: Viop LVll

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Bugun yuzde iki arti bekliyorum endeksde. Bir kenarda dursun.....

SASA yine satarsa,çarşı karışır...

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Işık Ökte söylüyor. Son on işlem gününde kamu bankaları 2,5 milyarlık satış yapmış.
    Biz bademler satıp kaçıyor dediğimiz bu zaten deprem olduğu zaman ve yabancı satışlarını karşıladılar.Sene sonu kapanışı yapıyorlar , bu fon 2024 de yine devreye girecekdir ama nerede
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

4. Hikaye bir açılış adamlar trend yaptı sen hep sattın fed faiz indiricem demiş %1.25 pıst 100 zaten dün milleti stoplattılar tek elle yönetildiği için algıya oynuyorlar.

5. İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu:

Her şey yüzde 100-200 arttı, taksi plakaları ucuz kaldı. Taksi plakaları en az 20 milyon lira olmalı.

Taksimetre ücret tarifelerinin en az yüzde 100 artmasını istiyoruz.....

herşey %200 arttı petkim 40 lira olmalı diyormu petkim sahipleri...

gerçi 130 diyenler var....

herşey %200 arttı eregl en az 100 lira olmalı diyormu eregl sahipleri...

amip tam bu adam...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. 7600 üzerinde kalıcı olamazsak maalesef...
    yorumlarım al, tut, yat, sat ve en önemlisi yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen kendi görüşlerimden ibarettir.

7.  Alıntı Originally Posted by selloo Yazıyı Oku
    7600 üzerinde kalıcı olamazsak maalesef...
    emeklilik ve yatırım fonu satışları bitmeden kafayı kaldıramaz birazını yabancı aldı oda genel alım değil banka ağırlıklı thy ve tup aldı , yukardan malda yakalanan ky maliyet düşüre düşüre buraya geldik.

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bir şirketi incelerken az çok yaptığı iş veya ürün hakkında kişisel bilgi olması gerekir.

Biri Haribu yumuşak şeker alma demişti, şimdi wikipedia'ya baktm Türkiye ve müslüman ülkeler için helal versiyonu varmış. Ben kanserojen dedi diye hatırlıyorum.

Yumuşak şeker çok aldığım bir şey değil. Genelde çocuklar tüketiyor diye biliyorum ayıcık vs şekilli oluyor.

A101'de bayramdan sonra tereyağlı baklava şekeri vardı fena değildi ama sonra gelmedi.
    https://gidadedektifi.com/2021/05/16...sak-sekerleme/

Discovery Channel'da çeşitli şekerleme videoları izliyorum. İlaç ve bu tip gıda ürünleri hassas şeyler, bu alanda isim yapan çok karlı olabiliyor, ama dediğim gibi çocuklara sormak lazım. Warren Buffet'ın sözü var anlamadığınız işlere para sokmayın diye, yani anlayanların bakması lazım.

Kervan gıda br ürünü, A101'dekini koydum bunu da koyayım ama dediğim gibi çok anladığım bir şey değil.
    https://gidadedektifi.com/2023/10/10...sak-sekerleme/
    Krvgd en sevdiğim, bunlar polonyada her sene zarar için bedava şokolat dağıtır
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 244/1005 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •