Sayfa 510/1005 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: Viop LVll

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

soruluyor bulut haftalık graf diyorsun ne demek istiyorsun diye öğrenmek isteyen arkadaşlar var.
    sn seloo ya cvp verirken paylaşayım graf anlaşılsın diye basit olarak belirttim.
    1-2 haftaya tamamlanır 2.58 altı haftalık kapanışlarda satışın devamını beklerim onuda grafa koydum.
    ben bu kadar bozucaklarını düşünmüyorum 2.58-59 bandından dönüp
    bilanço dönemi 2.94 geçilirse 3.15 kadar hareketin devamını beklerim katalizör seçime giderken tek elle yönetilen bir borsada yukarıda girilmek istenecekdir diye düşünüyorum , diğer bir konu Bize gösterilen bankalara giren yabancı alımları emekli ve yatırım fonlarından çıkıp dışarki hesaplardan alınan mili yerli oyuncularsa o ayrı , ha gerçekten yabancı alımıysa ocağın 2. haftasından sonra diğer tahtalardada tırtıklamalarla hareketin devamını beklerim.
    Arada hükümet ocak içinde katalizör haber koyacağınıda düşünüyorum sadece kalkış için ateş gerekli
    dip not 2.58 kırılmamalı bu seneryom için.
    özelden graf yok mu diye soruluyor gün içi hep arkadaşlar ben dün düşünce mi yazdım 2.61 gösterildi.
    grafa göre dün güzel yerden alıcağım tahtalara girişler yaptım stoploss bandımda yukarda.
    yarın bugunkü gibi genel momentum yakalarsak yükselişin devamını bekliyorum.
    ha cuma günleri bizim borsada kenara çekilen oluyor bakalım.
    istediğim yükseliş yarın olursa günlük graf paylaşıcam kapanışta.
    bakalım hakkımızda hayırlısı..
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    bozkurt ,

tcell senin tahtan mı akçayın mı sabah bir alım yaptık zorladı beni ,
    dedim hangisinin sahasına girdik acaba dedim.
    tcell senin amca oğlun olma adayı ona göre
    Yok abi ben henüz sepet yapmadım, bi bağım yok yani kim dediyse benim ismimi kullanarak paranı almak istemiş olabilir..
    Ekimden beri sepet zero zum sıfır bende petkodan başka hisse yok, o da az bişii işte endekis düşüş trendinde iken takılıyorum.
    Sepet yaparsam yazarım, zaten konu komşu tüm mahalleli soruyor ne zaman sepet yapacaksın deye

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Portföyü boşalttım
    05.10.2023

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Bozkurt Kenan'ı tanıyormusun?Ne kenan mış be....Çorum lu Kenan'ı paylaşamadı hatunlar..
    Benim borsada batmam mümkün mü sence?

https://twitter.com/NotWill01/status...83693481566228

YTD
    Ben malı alırken LEŞ fiyata alırım.
    Mesela GUBRF 1 dolar cıvarında alıma başlarım...stop olmam düştükçe de alırım....yani uzun vade yatırımcıyım,borsa da batmam söz konusu olamaz..
    AL-bekle-SAT %50-55 mevduatta bekle...

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    şubat vade yeni açılan poz.

aralık vade

Bear_Bull
    @BearBull26

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu yeni halka arz bir holding var.
    Binho..
    Bunun rasyoları ucuz..FK 1.53 , PDDD 1.37..
    7.4 milyar TL özkaynağı var..10 milyar tl duran varlığı var..Borcu yok...Sermaye sadece 47 milyon ..
    Piyasa değeri 11 milyar TL sadece..
    Ortakları içinde hem siyaseten çok güçlü birinin yakını var. İlaveten ünlü bir spekülatör de ortaklar içinde..
    Bunu buralarda bırakmazlar.
    Orta vade için yakın takibimde..Tahta dengeyi bulsun önce..

Bahsettiğiniz Binho hissesi , bugün % 9,76 yükselerek 264,750 den kapandı
    Tebrikler , öngörünüz tuttu.
    Yarın da yükselip tavana gider mi , bütün mesele burda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    https://vote.nba.com/en/search.html

Alperen ŞENGÜN
    Destek çıkalım
    Her gün oy kullanabilirsiniz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

7. Dilan Polat ile birlikte Şampiyonlar ligi ve Tayyar Öz soruşturmalarını yürüten Savcı Gökalp Kürkçü’nün tayini çıktı Savcı bey Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığından alınarak Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet
    Savcılığına atandı

8.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Ben malı alırken LEŞ fiyata alırım.
    Mesela GUBRF 1 dolar cıvarında alıma başlarım...stop olmam düştükçe de alırım....yani uzun vade yatırımcıyım,borsa da batmam söz konusu olamaz..
    AL-bekle-SAT %50-55 mevduatta bekle...

YTD
    Bizler piyasanın içindeyiz reel piyasalar patlak...
    İzmir de G.BAHÇE de 57 mlynluk villaya gelen teklifler çok acımasız..müşteriye 1 yıllık mevduatı iskonto yapıyorlar 2 ci yılında faizini iskonto istiyor...
    Piyasalar sarmaldır mutlaka 1 yerde çakışır...bu tezime kontrollu borsalar dahil..(bence)
    İskonto hesabıı 57/1.50 - istenen 2 ci iskonto 38/ 1.50=25 m.teklif edilen rakam...(bu rakam arsa fiyatı bile değil-Yersen diyorlar-yemezsen gargara yap)

not:bu yazdıklarım kısa vade borsa ve VİOP ile alakalı değildir.!

YTD

Sayfa 510/1005 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •