Sayfa 519/1005 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Viop LVll

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    400.000 lot civarı gerçek alım vardı gubrf de.
    95 milyon para ödemiş, alan KY

Tahminim, yarın taban açmayacak..

Bursa lı Oğuzhan, speğinin GUBRF
    1 haftalık kaybı 2,7 milyar TL olduğu söyleniyor..
    Paranın saadet getirmediğini ondan öğrendik.ickiye vurmuş kendini.cokkisinin ahını aldigini duydum ytd

2. <<<<<<<
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Leblebi

Leblebi Çorum Mu Denizli mi?
    Leblebi - Vikipedi

Çorum yöresinde üretilen nohutlar daha çok sarı leblebiye dönüştürülürken, Ege bölgesinde yetiştirilen nohutlar daha çok beyaz leblebiye (sakız leblebisi) dönüştürülür.

Türkiye leblebi üretiminin yaklaşık yüzde 80'ini Denizli'nin Serinhisar ilçesi karşılamaktadır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    sn.Emre borsa da bu topikte tanıdıklarım arasından en iyilerdensiniz,sn.Zindermad darıldı bize umarım döner..
    Teşekkürler güzel sözleriniz için.
    Siz de dahil burada çok kıymetli arkadaşlar var.
    Hepimiz birbirimizden çok fayda sağlıyoruz..
    Sn zindermad bir süredir yok. Çok da güzel paylaşımları olurdu. Döner umarım..

4.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Yörede yaşayanlardan 1 er kilo numune alalım...hangisi beğenilirse topikçe alım yapalım...(şaka-şaka)
    Bizzat Corum'da leblebiciye sormuştum. Serinhisar leblebi diyarı dediğimde "abi isin gercegi bizde oradan alim yapiyoruz "demişti.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Malesef çok çok güzel bir kaç kız vardı, biri folklor hocası biri de gitar çalan çocuğa kaçtı.

Ben de kanun çalan güzel bir konservatuar öğrencisini elimden kaçırdım, youtube'da arada izliyorum. 200 metreden BMW'yi tanıyıp, 10 metreden Honda ve Ford'u karıştıran bir tipti.
    Elden Kaçan balık güzel olur derler...
    BMW de ince bir espiri hissettim,,bazı sonradan görme zenginlere bizim gençliğimizde züppe derlerdi...

züppe

giyinişte, konuşma biçiminde, dilde, düşüncede toplumca gülünç ve doğala aykırı bulunan yapmacıklara ve aşırılıklara kaçan (kimse).

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    twitter dolandırıcısı höstad tayfaya 6 ay çakmışlar. birbirlerinin twitlerinin altına bot hesaplarla mentionlayıp keriz avı yapıyorlardı akılları sıra

Açıklama a) Ege Endüstri ve Ticaret
    A.Ş. (EGEEN) ile Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş. (JANTS) pay piyasalarında
    gerçekleştirilen işlemlerde ve sosyal medyada yer alan paylaşımlarda 6362
    sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 107/2 maddesinde sayılan fiilin işlendiğine
    dair makul şüphe bulunması nedeniyle? 6362 sayılı SPKn'nun 1 inci maddesi
    çerçevesinde yatırımcıların hak ve yararlarının korunmasını teminen, 6362
    sayılı SPKn'nun 128/1-(a) maddesine dayanarak yapay piyasa oluşturmaya yönelik
    işlemlerin engellenmesi amacıyla? 6362 sayılı SPKn'nun 101/1 maddesi ve V-101.1
    sayılı Bilgi Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı İncelemelerinde Uygulanacak
    Tedbirler Tebliği'nin 5/1 ve 6/1 maddeleri uyarınca? aşağıdaki tabloda
    bilgilerine yer verilen kişiler hakkında 22.12.2023 tarihli işlemlerden
    başlamak üzere borsalarda 6 ay süreyle geçici işlem yasağı uygulanmasına karar
    verilmiştir.

Ad-Soyad
    MKK Sicil No

Celil ÖNDAĞ
    44752115

Cemil ÖNDAĞ
    44604671

Ebubekir KESİMAL
    45093698

Erhan ÇELİK
    22935989

Ferhat AKBAŞ
    14193261

Gürkan ÖNDAĞ
    45055549

Halil Bora BEREKET
    28273886

Hümeyra ULAŞ ANTİKA
    23658101

Muhittin GÜRBÜZ
    46387773

Ömür Can SEVİLENGÜL
    34011326

Pınar BAYRAK
    47385146

Selim BAYRAK
    32389596

Volkan BAŞBOĞAOĞLU
    25673435

7.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bizzat Corum'da leblebiciye sormuştum. Serinhisar leblebi diyarı dediğimde "abi isin gercegi bizde oradan alim yapiyoruz "demişti.
    Belki kavurmasında özellik vardır,leblebi deyince akla Çorum gelir...

Ahmedi Sever isminde muhterem bir zatın Çorum'da yetişen nohut cinslerinden leblebiyi imal ettiği söylenmektedir. Yaklaşık 3 asırdır ilimizde üretimi yapılan leblebinin adı adeta Çorum ismi ile özdeşleşmiştir. Çorum denince leblebi, leblebi denince ise akla hemen Çorum gelir.

Denizli Ticaret Borsası rakamlarına göre, Türkiye'deki leblebi ihracatının yüzde 50'den fazlası Denizli'den gerçekleştiriliyor. 2009 yılında 'Coğrafi İşaret Belgesi' ile tescillenerek üretimindeki temel esaslar belirlenen leblebi, Avrupa'dan Amerika'ya, Ortadoğu'dan Avusturalya'ya kadar dünyanın birçok bölgesine ihraç .

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Teşekkürler güzel sözleriniz için.
    Siz de dahil burada çok kıymetli arkadaşlar var.
    Hepimiz birbirimizden çok fayda sağlıyoruz..
    Sn zindermad bir süredir yok. Çok da güzel paylaşımları olurdu. Döner umarım..
    Coğrafya kader derler,borsa dünyasında da, bu forumda bu topik ,bir çoğumuzun kaderi sanki....hepsi de güzel insanlar.

Sayfa 519/1005 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •