Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 178 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AVPGY Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. En baştan, cortla başladı

2. Fazla gelmez diye 17 lot istedim 17 lot geldi. Daha yüksek lot istemediğim için üzgünüm.

Temettü hissesi olacağız diyorlar bu sebeple kalıcı olmayı düşünüyorum.

Temettü emeklisi olmak istiyorum. YTD.

Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    Fazla gelmez diye 17 lot istedim 17 lot geldi. Daha yüksek lot istemediğim için üzgünüm.

Temettü hissesi olacağız diyorlar bu sebeple kalıcı olmayı düşünüyorum.

Temettü emeklisi olmak istiyorum. YTD.
    nasıl üzgünsün! % -8 ile başladı, şuan halka arz fiyatından daha düşük fiyatla istemediğin kadar alabiliyorsun. ama bence almadan 2 kere düşün. önce bir fiyatlar otursun, alacaksan da birkaç ay bekle.

Millete lotları göndüler

Nasıl bir şirketse, nasıl bir patronu varsa artık...

İlk günden taban olmak nedir ?

Hiç olmadı ilk günde prestij için kağıdının arkasında dur...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

6. O lotları halka arzdan alan BES ler ve diğer fonlar 16 mln lot mal. SPK bu işin altında kalırsınız böyle giderse.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Eski arzlara döndü iş...Konut satışlarında da büyük düşüş olduğu söyleniyor..Hiç içim ısınmamıştı zaten,iyi parlattılar ekranlarda..GYO lara tövbe artık zaten sevmezdim..😡

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O lotları halka arzdan alan BES ler ve diğer fonlar 16 mln lot mal. SPK bu işin altında kalırsınız böyle giderse.
    SPK görevini layıkıyla yapıyor olsa ya bu tür arzlara izin vermez ya da arz sonrası gereğini yapar.

Kul hakkına giriyorlar...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •