Sayfa 4/23 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 178 madde; 25 - 32 arası.

Konu: AVPGY Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kredili kaldıraçlı oynayanlara ne olmuştur ne olur bilmem...
    Elin taşıyla, elin kuşunu vurmaya çalışanları düşünecek halimiz yok.

2. 41.22 den epey yüklü alım yaptım. Yarın düşerse yine size destek atarım.

3. Bu halka arzda 55.08 ten aldığı malı zararına veren emeklilik ve yatırım fonları açıklanmalı. Ben bunu bilir bunu söylerim.

Bu fonların işlemleri incelenmeli. Fonu zarara uğratanlar o zararı kişisel ya da kurumsal karşılamalı. Madem zararına satacaksın neden alırsın kardeşim o malı fona o zaman neden?

Oraya buraya çıkıp riw riw eden patron 55,08 e satmışsın malı 10 iş günü olmamış.42 den geri al bundan daha temiz para mı var?

Kimi nasıl inandıracaksın kendine bundan sonra?

Bu iş araştırılırsa hepiniz altında kalırsınız bu işin.

Ak yatırımdan işlem yapan vatandaş 14 mln lota yakın yani takasın % 15 ini aldın ama hisse düşüyor ha öyle mi? Valla çok cesursunuz. Bu işlemler inşallah incelenir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

İnşallah inşallah, az da olsa görevini yapan duyarlı devlet görevlilerimiz vardır umarım.
    Hepside comlekten beslenemiyordur.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu halka arzda 55.08 ten aldığı malı zararına veren emeklilik ve yatırım fonları açıklanmalı. Ben bunu bilir bunu söylerim.

Bu fonların işlemleri incelenmeli. Fonu zarara uğratanlar o zararı kişisel ya da kurumsal karşılamalı. Madem zararına satacaksın neden alırsın kardeşim o malı fona o zaman neden?

Oraya buraya çıkıp riw riw eden patron 55,08 e satmışsın malı 10 iş günü olmamış.42 den geri al bundan daha temiz para mı var?

Kimi nasıl inandıracaksın kendine bundan sonra?

Bu iş araştırılırsa hepiniz altında kalırsınız bu işin.

Ak yatırımdan işlem yapan vatandaş 14 mln lota yakın yani takasın % 15 ini aldın ama hisse düşüyor ha öyle mi? Valla çok cesursunuz. Bu işlemler inşallah incelenir.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Halka arza katılıp zararına mal satan Emeklilik ve Yatırım fonları kimler açıklansın? Adama demezler mi madem zararına mal satacaktınız bu halka arza niye katıldınız o zaman? Bunu yapanlar araştırılsın böyle iş mi olur.

Bunu halka arzlarda yapan normalde neler yapar? Yazık değil mi paralarını bu fonlara emanet edenlere?
    Bundan birşey çıkmaz.
    Satar veya satmaz kendi tercihi.
    Daha aşağıdan almak için satıyorum dese ne diyeceğiz.
    Etik olmayabilir ama bir usulsüz işlem sayılmaz.
    Aldığın fiyattan aşağı satılmaz diye bir kural mi var.
    Yt.tv.dehildir
    Sağlıklar

6. Ben varım keşke bu işin içinde olanların 3. dereceden yakınları dahil HTS kayıtları falan filan bir incelensin bakalım ne oluyor. 24 sene önceki stajyer halim olsa şöyle bir hata yapılmaz.

Hele şu Ak alımlarına rağmen hissenin bugün taban kapandığını gördükten sonra burada normal işler olduğuna beni hiç kimse ikna edemez.

Tabii siz de haklısınız. Benimde düşüncelerim böyle.

Burada yalandan yere inceleme yaptık ya da yapacağız açıklaması bile bence kamu otoritesini biraz olsun kurtarır.

Borsayı tabana yaymamız gerekli iken bu olan bitenler bana göre çok yanlış olmuştur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    ............

Ak yatırımdan işlem yapan...........
    Açıklanmadı ama Ak Yatırım işlemlerinin, fiyat istikrarı kapsamında yapılan işlemler olduğunu tahmin ediyorum.

İzahnamenin 26.5'inci maddesinde (253'üncü sayfa) fiyat istikrarı işlemlerinin gerçekleştirilmesinin planlandığı belirtilmiş ve devamı maddelerde bu işlemlerin amacı, kapsamı ve kaynağına dair bilgilendirme yapılmış.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Burada sorumlu SPK'dır diye düşünüyorum. Nasıl bu şekilde bir arza izin verir ? Hadi verdin niye denetlemiyorsun?
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Sayfa 4/23 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •