Sayfa 13/23 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 178 madde; 97 - 104 arası.

Konu: AVPGY Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Vay anasını tavan yaptı..

2.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Vay anasını tavan yaptı..

Halka ırz değerini gösterecekler mi yakında? 55 TL yi göstermeleri lazım.

AVPGY günlük, halka arzdan bir bu birde SURGY kalmıştı, yeni Halka Irzlara devam edeceklerse, halka arz fiyatına gelmesi lazımdı zaten! SPK yeni halka arzlara izin verecek belli oldu, sevinin Şirket ortakları 2 tl lık şirket payınızı 10 tl fiyata satabileceksiniz gene!

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    AVPGY günlük, halka arzdan bir bu birde SURGY kalmıştı, yeni Halka Irzlara devam edeceklerse, halka arz fiyatına gelmesi lazımdı zaten! SPK yeni halka arzlara izin verecek belli oldu, sevinin Şirket ortakları 2 tl lık şirket payınızı 10 tl fiyata satabileceksiniz gene!

AVPGY yi BoFA alıyor sanki. Doğru mu gördüm? BoFA ve Citi alıyorsa bunu çok yukarı götürebilirler. Gerçekten onlar mı? Yoksa bıyıklı yabancı mı? Hüstadlar ne diyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    AVPGY yi BoFA alıyor sanki. Doğru mu gördüm? BoFA ve Citi alıyorsa bunu çok yukarı götürebilirler. Gerçekten onlar mı? Yoksa bıyıklı yabancı mı? Hüstadlar ne diyorsunuz?
    BofA nın bıyıklı yabancı olduğunu herkes bilir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Bofanın aldığı hisseyi tutacağını zannetmiyorum, 1-2 güne satışa geçer diye tahmin ediyorum...
    Son düzenleme : turali; 17-01-2024 saat: 18:33.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bofanın aldığı hisseyi tutacağını zannetmiyorum, 1-2 güne satışa geçer diye tahmin ediyorum...

Yarın ilk seans yine tavana gider herhalde. BoFA aldıysa biraz yukarı yürümeden ipini salmaz. İlk seans tavanı 54.75 değeri halka ırz değerinin altında. İlk seans tavandan 54.75 i görmesini umuyorum. Sonra ikinci seans duruma bakarız. 55 TL yi göstermelerini bekliyorum halka ırz değerine ulaştık, halka sözümüzü tuttuk, halkı arkadan destekliyoruz demeleri için 55 TL yi geçirmeleri lazım diye düşünüyorum. Umarım düşündüğüm gibi olur.

Selam, topiğe yeni abone oldum ama avpgy halka arz girişliyim , arz sonrası %30 düşüşü alım firsatı gördüm ve bol bol takviye imkanı verdi... şu son swis otel alımı kapı etkili olacağını tahmin ettim bence iyi bir alım oldu dün akşam araştırmiştım şu haberi buldum paylaşayım. https://www.ekonomigazetesi.com/sirk...iki-otel-4701/

SM-T830 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 13/23 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •