Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

MP Kolombiyadan Tüpçüye çıktı deniyor...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Yılbaşı hatrına kısa bir anekdot anlatayım .

Bir ay önce kasap reyonundan kuzu çöp şiş alacağım fiyatı uygun diye .

Dediler ki çöp şişimiz yok o yüzden satmıyoruz o ürünü .

Dedim koca süper markette çöp şiş olmadığı için mi satmıyorsunuz yoksa çöp şişi de et fiyatıyla tartıp satamadığınız için mi satmıyorsunuz dedim .

Sizin marketten şimdi 100 lük paket alıyorum sen kes eti ben evde takarım deyip ürünü alıp çıktım .

Bunu niye yaptım çünkü üç kere yaptılar istikrarlı şekilde aynı hareketi bende gıcık oldum onlara o yüzden kıllığına yaptım haftada üç kere alıyorum diye pes ettiler çöp şiş almak zorunda kaldı market zinciri .

Yeni yılınızı kutluyorum herkesin sağlık mutlu huzurlu olmasını temenni ederim .

23 başlığı ben açmak isterdim ama yazmadığım bir başlığı açmam doğru olmaz .

Selametle kalınız hoşçakalın

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yılbaşı hatrına kısa bir anekdot anlatayım .

Bir ay önce kasap reyonundan kuzu çöp şiş alacağım fiyatı uygun diye .

Dediler ki çöp şişimiz yok o yüzden satmıyoruz o ürünü .

Dedim koca süper markette çöp şiş olmadığı için mi satmıyorsunuz yoksa çöp şişi de et fiyatıyla tartıp satamadığınız için mi satmıyorsunuz dedim .

Sizin marketten şimdi 100 lük paket alıyorum sen kes eti ben evde takarım deyip ürünü alıp çıktım .

Bunu niye yaptım çünkü üç kere yaptılar istikrarlı şekilde aynı hareketi bende gıcık oldum onlara o yüzden kıllığına yaptım haftada üç kere alıyorum diye pes ettiler çöp şiş almak zorunda kaldı market zinciri .

Yeni yılınızı kutluyorum herkesin sağlık mutlu huzurlu olmasını temenni ederim .

23 başlığı ben açmak isterdim ama yazmadığım bir başlığı açmam doğru olmaz .

Selametle kalınız hoşçakalın
    O da birşey mi ,
    Lahmacunun kdv si %10.lavaş diye fatura kesiyolar %1
    Geçen pasta aldım bir yerden mecburi kalıp.avm de ki çok meşhur firma.pastanın kdv si %10 , bir baktım makaron kesmiş %1.

Sorsan bu ülke de tek vergi kaçıran dilan polat

4. Artık ne alırsam alayım önce cimri ve akakçeye bakıyorum öyle marketten hemen sepete at devri bitti eskiden migros sanal marketin müdavimi idim bıraktım acaip pahalı hale geldi

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) yeni yılla birlikte köprü geçiş ücretleri başta olmak üzere otoyol ücretlerine zam geldiğini duyurdu. KGM’nin işlettiği otoyol ve boğaz köprülerinin geçiş ücretleri ortalama yüzde 76 oranında artırıldı. Yap işlet devret (YİD) modeliyle özel şirketler tarafından işletilen otoyol ve köprülerin geçiş ücretlerindeki artışsa ortalama yüzde 50.

Geçiriyorlar.

Arabaları köprüden arabaları köprüden.
    tl reel olarak değer kazanacak! Tl ye geçiş zamanı geldi! Bu faiz varken dolar almak matematiksel olarak saçmalık

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Kuzey Irak ta yayın yapan İsrail-Kürt dergisi, İsrail deki Kürt Yahudilerini Kuzey Irak a dönmeye çağırıyor. Dergi pek çok yazısında amacını Kürt-İsrail ilişkilerini derinleştirmek olarak tarif ediyor. İlginçtir, İsrail, Kürt halkının haklarına daima destek vermiştir. Kimi Kürt siyasetleri ise gelecekte İsrail in stratejik müttefiki olmayı amaçlamaktadırlar.

https://www.odatv4.com/siyaset/barza...ve-israil-9411

Uğur Mumcu Pkk-Barzani-Yahudi-ABD ilişkisini deşifre etmişti! Büyük ustayı katledilmeden önce Pkk böyle hedef almış!
    Usta gazeteci katledilişinin üzerinden 29 yıl geçti. Uğur Mumcu Pkk-Barzani-Yahudi-ABD ilişkisini deşifre etmişti. Büyük ustayı katledilmeden önce Pkk ve Fetö gibi terör örgütleri hedef almıştı.

https://www.habererk.com/ugur-mumcu-...le-hedef-almis

Uğur'un yazılarını yazdığı Cumhuriyet gazetesi ölümünden sonra onun çok sayıda yazısını, onun köşesinde tekrar yayınlamış ama Mossad ve Barzani başlıklı yazısını tekrar yayınlamamıştı! Biz de bu yazımızı o yazının son satırlarıyla bitirelim: Kürtler sömürgeciliğe karşı bağımsızlık savaşı yapıyorlarsa ne işi var CIA ve Mossad'ın Kürtler arasında? Yoksa CIA ve Mossad antiemperyalist savaş yapıyorlar da dünya bu savaşın farkında mı değil? Uğur'un bu yazısını okuduktan sonra onu Mossad'ın öldürdüğünü anlamamak mümkün mü? Yaşasaydı acaba bu konuda daha neler yazardı?

Barzani'nin CIA ile ilişkisi artık belgelendi. Kimse bu ilişkiye "hayır olmadı" diyemiyor. CIA-Barzani ilişkileri biliniyordu da, Mossad-Barzani ilişkileri pek bilinmiyordu. Mossad'ın Barzani ile ilişkileri, Londra ve Sydney'de yayınlanan "İsrail's Secret War-a History of İsrail's İntelligence Services" adlı kitapta sergileniyor.

https://www.gzt.com/gercek-hayat/mos...arzani-3593972

Barzani Ailesi'nin Yahudi olduğu ortaya çıktı

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/ba...a-cikti-128488

Uğurlar Olsun

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    tl reel olarak değer kazanacak! Tl ye geçiş zamanı geldi! Bu faiz varken dolar almak matematiksel olarak saçmalık
    Yaniliyorsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yaniliyorsun.
    Evet haklısın yanılıyor bunları söyleyen

Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz