Sayfa 148/1002 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Şimdi sonuç kesin değil mi,açılacak kadıköy çankaya sandığı falan yok mu ))))))))) Memur emeklisi kardeşlerimiz yüzde 50 biz yüzde 37 alıyoruz konu kapanıyor di mi.

Yahu ben emekli olurken sgk emeklisi meslektaşlarımız bizden az alıyorlardı.Sonra bir kafadan zam verildi,Sonra da ssk memur emeklisi farklı zama alır oldular ,şu anda şaka maka bizden yüzde 30 40 fazla alıyorlar.Alsınlar haklarıdır da bize baya bir ayrım uyguladılar,ilk seçimde bunun cezasını halk onlara keser diye yazacağım da gülmekten yazamıyorum.Bu halktan bir halt olmaz,reis bize fazla bile ))))))

3. TBMM 16 Ocak a kadar kapalı tatilde...
    Ondan sonra raconu RTE keser yeni yasa çıkarılır...

Bütün emeklilere, medyaya düşen görev ısrarla TVlerde, meydanlarda, medya ve siyasetçilerin sosyal medya hesaplarında konuyu gündemde tutup, taleplerini yazmaları, söylemeleri...

Ne kadar çok ses o kadar çok refah payı... Acı ama gerçek...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İyi de bordrolar şimdiden hazırlanmaya başlamalı diye biliyorum.Misal ben ayın 21 de maaş alıyorum.16 da kanun çıkacak resmi gazetede yayınlanacak falan.Bence zam olacak olsa şimdiden yapılırdı.Bence o iş yattı.İşi zamana yayıp konuyu unutturacaklar.Bence ek zam falan yok.

5.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Fotoyu ben ekleyeyim

Sitede %2 yazıyor AMA altında da

Abd hükümeti %3.1 olarak açıkladı diyor
    adamlar aylık bazda ölçülen değerleri biz günlük yenileyerek yayınlıyoruz diyorlar
    devlet ihracat ve ithalat rakamlarını açıklamadan biz piyasaya hareketine bakarak günlük hesaplayabiliyoruz der gibi..

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İyi de bordrolar şimdiden hazırlanmaya başlamalı diye biliyorum.Misal ben ayın 21 de maaş alıyorum.16 da kanun çıkacak resmi gazetede yayınlanacak falan.Bence zam olacak olsa şimdiden yapılırdı.Bence o iş yattı.İşi zamana yayıp konuyu unutturacaklar.Bence ek zam falan yok.
    17 sinde yatıyor ilk maaşlar.. o zamana kadar açıklamaları lazım..
    bu arada 65 yaş maaşı 3500 olmuş.. karı koca olsa 7000 eder..
    1 gün bile prim ödemeyenler.. prim ödeyenleri yakalayacak yakında..

7. Yaw ne kanunu arkadaş kanun çıkacak olsa adamlar 6 aydır ne yapıyor tantanası 2 ay önceden başladı yazın ne oldu yüzde 25 sonra da 5 k sadaka şimdi de seçim sadakası verirse verir 7.5 k sonrada seçime gider.

Geçmiş olsun. Yani sağlam geçirilmiş oldu.
    EYT narası atan hesapta solcu Kılıçdaroğlu ile Derin Meral, bütün memleketin geleceğini EYT dalgası ile çöpe attı bizim çocuklar için artık emeklilik diye bi şey yok yani cep harçlığı veya sigara parası gibi bi para alacaklar 40 yıl sonra.

8. Sonradan farkları yatırırlar maaş gününüz geçse bile eğer vereceklerse refah payını...

TBMM'den yasa çıkartmaları lazım refah payı için... O da 16 Ocak öncesi olmaz...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 148/1002 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •