Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Alamanlarda Dingiltereden perişan, fakat biz Viyana kapılarında at götündeyken herifler sosyal konut yapmışlar.
    Mimar Sinan 1900 u görseydi belki bizde yapardık. O olmayınca at gözunde olmamış demek ki.

2. Neden insanlar AKP ye oy veriyor cunku hizmet var vatan aski var vatandasi dusunmek ve yaninda olmak var

Baskalari konusur AKP yapar.

2025 yılına endoskopi randevusu verilen vatandaş

https://eksisozluk111.com/2025-yilin...9014?a=popular

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,425
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Neden insanlar AKP ye oy veriyor cunku hizmet var vatan aski var vatandasi dusunmek ve yaninda olmak var

Baskalari konusur AKP yapar.

2025 yılına endoskopi randevusu verilen vatandaş

https://eksisozluk111.com/2025-yilin...9014?a=popular
    ne şanslı vatandaşmış ki 2025 senesine randevu alabilmiş, gözlerimde sıkıntılar başladı randevu alamayınca özele gittim iki gözünde katarak [biri ilerlemiş] var ameliyat olman gerekir dediler fiyatını sorunca ikisine 50 bin dediler tabii bu bir ay önceydi , şimdi muhtemelen 75 diyecekler çünkü asgari ücrete yüzde 50 zam geldi haklılar burumda, emekli bir memur olarak[112 acil ambulans şoförü] 1 aylık uğraşmam sonucu bir arpa boyu yol alamadım şimdi kendime 1 hafta izin verdim çünkü psikolojim çok bozuldu izin bitince tekrar randevu alma mücadelem devam edecek, 2023 te uzaya gideceğimize inanan kardeşlerimi öpüyorum

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,425
    buarada haksızlık yapmayalım maaşımda 10 binden 15 bine çıktı

5. 85 gram döner olmuş 400 TL

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Doğru haklısınız aynen katılıyorum ama sorun millet dikilmek isterken , bizim gibi istemeyenleri de sıraya sokmak istiyor, siz de bize katılın diyollar,
    biz bu işten nasıl sıyrılacaz zaten illet olduğumuz mesele bu aga
    Herkesin elinde ceptel dötüne sokacağına açsın bir baksın , yurtdışında ki markette et başta olmak üzere temel gıda fiyetı nedir..Sonra bilinçli tüketici her ay bir ürüne boykot etsin , bak bakalım o fiyatı şişirenler ne yapacak a.q...

AHABER dinleyerek uzaya 4 şeritli otoban yapıldığına inanacağına dötüne girene baksın daly.raklar....

Dipnot: Almanya Minimum Wage €1,976

TR min 17.000 gayme...

Adam kendi parasıyla eti 8 birime bizimki 400 birime alıyor a.q...
    Son düzenleme : heval; 14-01-2024 saat: 19:50.

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Herkesin elinde ceptel dötüne sokacağına açsın bir baksın , yurtdışında ki markette et başta olmak üzere temel gıda fiyetı nedir..Sonra bilinçli tüketici her ay bir ürüne boykot etsin , bak bakalım o fiyatı şişirenler ne yapacak a.q...

AHABER dinleyerek uzaya 4 şeritli otoban yapıldığına inanacağına dötüne girene baksın daly.raklar....
    bir sivil platform olmalı farklı siyasi görüşlerden oluşmalı, mesela biber fiyatlarını protesto amacıyla 1 ay boykot düzenleyecek gibi veya 3 harfli bir market eğer ön ayak oluyorsa sırayla kimse gitmeyecek hizaya gelinceye kadar, başka türlü sorun çözülmez.
    Lakin...... Hep aynı noktada S veriyoruz... Sonra SS Le satın alıyoruz.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ne şanslı vatandaşmış ki 2025 senesine randevu alabilmiş, gözlerimde sıkıntılar başladı randevu alamayınca özele gittim iki gözünde katarak [biri ilerlemiş] var ameliyat olman gerekir dediler fiyatını sorunca ikisine 50 bin dediler tabii bu bir ay önceydi , şimdi muhtemelen 75 diyecekler çünkü asgari ücrete yüzde 50 zam geldi haklılar burumda, emekli bir memur olarak[112 acil ambulans şoförü] 1 aylık uğraşmam sonucu bir arpa boyu yol alamadım şimdi kendime 1 hafta izin verdim çünkü psikolojim çok bozuldu izin bitince tekrar randevu alma mücadelem devam edecek, 2023 te uzaya gideceğimize inanan kardeşlerimi öpüyorum
    Çok geçmiş olsun, özel hastane deyince hemen uzaklaşmak lâzım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •